İşyerinizi Evinizi Nasıl Güvence altına alacaksınız?

Geleneksel olarak, ev işyeri güvenlik sistemleri şu şekilde işe yarar: sistemi satın alıp kurdurun ve bir tatil için dinlenme durumunda evinizi izlemek için bir aylık veya yıllık ücret ödeyin. Sorun şu ki, büyük firmaların birçoğu kiracılara ve mülk sahiplerine aylık ücret alırlar satmayarak yıllarca sömürürler ,Ayrıca, geleneksel olarak, bu sistemler kablolama ve kurulum gerektirir. Ancak kablosuz çok erişilebilir hale geldiğini göz önüne alındığında, başka birçok seçenek var.

Ev işyeri izleme sistemleri sadece büyük yerler için değildir mülk sahibi insanlar içindir. Evinizde, başınızı yastığa koyduğunuzda yatıp günün sonuna kadar rahat bir uyku uyuyabilirsiniz çünkü eviniz ve işyeriniz Data güvenlik sistemleri ile korunmakta olduğunu bilmekteseniz bunun rahatlığı ile evinizde güvenle uyuyabilirsiniz.Apartman sakinleri bile, evden ayrıldıklarında değerli eşyalarını gözetlemek ve güvenlik sisteminin sağlayabileceği güvenlik duygusu istemektedir. Bizim firmanın ev işyeri güvenlik sistemi ucuzdur ve kurulumu kolaydır ve apartman yaşamına çok uygundur.

Alarm Sisteminde Sözleşme yok

işyeri ev ve güvenlik sistemi, aylık izleme ücreti gerektirir sanıyorlar! insanlar bu sistemleri sadece kiralamada olduğunu sanıyorlar halbuki bu sistemler satın alma olarak daha uygun maliyetlere geliyor yıllarca servet ödemek zorunda kalmıyorsunuz alarmınızın izlenmesini istiyorsunuz tabi izletebilirsiniz yalnızca temel işlevleri ücretsiz sağlar), ürünün fiyatının ötesinde hiçbir şeyin olmayacağı çok şey vardır. Tabii ki, sözleşmeli olmayan bu sistemler, onu izlemekle görevli olduğunuz anlamına geliyor. Telefonunuzda kapının açıldığına dair bir uyarı görüntüleniyorsa, bu konuda bir şeyler yapmak kendi başınızındır.

Bir çok ev sahibini bir ev izleme çözümü düşünülerek tutan şeylerden biri de kurulum problemidir. Genellikle ev sahiplerinden çekinen kiracılar insanların delik açmalarını veya kalıcı yerleşimlerde bulunmalarını engeller ve bu tür değişikliklere izin verildiğinde bile apartman sakinleri, bu delikleri açacak veya çekip çıkarmayı başaracaklarını biliyorsa, bu tür bir işi yapmak istemezler.

Bir apartmanda yaşıyorsanız ve evinizin duvarlarında, kapılarında veya pencerelerinde büyük delikler veya önemli değişiklikler yapamazsanız (veya istemiyorsanız) sizin için bir çok iyi seçenek vardır. İşte daireler için bir kablosuz güvenlik sisteminde aramanız gereken bazı özelliklerin özeti.Kablosuz alarm: ev güvenlik sistemlerine (ve akıllı ev sistemlerine) en iyi şey, kablosuz teknolojinin geliştirilmesidir. Ev güvenlik ürünlerinde birkaç kablosuz iletişim sistemi türü vardır, ancak içine gireceklerinizin çoğunda Wi-Fi, Zigbee veya Z-Wave (ve bazen de üçü de aynı ürünler bulunur.)

Analog ve HD kamera sistemi komple güvenlik sistemlerine sahip olduğumuz için, en önemli yerleri en çok koruyabilirsiniz. Yüksek tanımlı güvenlik sistemleri , mülkünüzde hırsızların ve kaçakçıların kimliğini yakalamak için üstün video kalitesini kullanır. Data güvenlik ürünleri , yüksek kaliteli canlı video akışı yakalayan 720p 960p 1080p HD güvenlik kameraları ile donatılmıştır .

İÇ VE DIŞ MEKAN, GÜNDÜZ VEYA GECE KORUMA

Hırsızları yakalamak için bunları açık havada kuruyorsanız, kolay bilen Gece kameralarının Gece Görüş HD kullanarak gün boyunca ve gece boyunca video çekmesini sağlayın. Benzer şekilde, onları bir bebeğin odasında veya dadı kamerası olarak içeriye kurduruyorsanız, gece görüşünün ışıklar kapalı olduğunda bile video çekeceğinden emin olun. Ek olarak geniş bir görüş açısı, bir odanın, koridorun veya açık alanın tam genişliğini yakalayabilir.

KOMPLE GÜVENLiK KAMERA SiSTEMLERiMiZ 1 AYLIK VIDEO DEPOLAMA TUTUN

Gece görüşünün eksiksiz güvenlik sistemleri, konutunuzun veya ticari mülkünüzün tüm açılarından erişim olanağı sağlayan 4, 8 ve 16 kanal yapılandırmalarıyla sağlanır. Ürünlerimiz, Gece görüşlü Kurulum Sihirbazı ve HD kamera güvenlik sisteminizi kurarken adım adım yönlendiren telefonla eksiksiz destek ile eksiksiz bir şekilde gelir. 1 terabayt önceden takılmış video alanı kameralarınızın en az 1 ay video saklama kapasitesine sahip olabileceği anlamına gelir.

Şişli Kamera Sistemleri

Modern toplum yaşantısının getirmiş olduğu en önemli sorunlardan birisi de güvenlik riskleridir. Bunun etkilerini gün boyunca milyonlarca insanın geçtiği ve yaşadığı bir merkez olan İstanbul’ un Şişli ilçesinde somut bir şekilde hissedebilmek mümkündür. Özellikle de Türkiye’ nin en önemli iş merkezlerinden birisi konumunda bulunan İstanbul’ un Şişli ilçesinin sabah ve akşam nüfusu arasında devasa bir fark bulunmaktadır. Yerleşim nüfusunun kısıtlı olduğu bir ilçe olan Şişli’ de bulunan işyerleri ile ticaretin en önemli merkezlerinden birisi haline gelmiştir. Ancak bu günümüzde Şişli ilçesinde işyerleri için güvenlik risklerinin daha fazla olmasına neden oluyor. Şişli kamera sistemleri ile ticari faaliyet gösterilen tüm mekanlarda mal ve can güvenliğinin sağlanması noktasında önemli bir çözüm sağlanabiliyor.

İşyerleri İçin Güvenlik Kamerası Sistemleri

Güvenliğin en önemli noktalardan birisi olan Şişli ilçesindeki işyerlerinde maddi ve manevi kayıp risklerine karşı her an güvenliği en yüksek seviyede tutabilmek mümkündür. Bunun için 21. Yüzyıl teknolojisinin getirmiş olduğu görüntüleme yeniliklerinden faydalanılabiliyor. Dinamik bir şekilde gizli veya açık olarak işyerlerine uygulayabildiğimiz Şişli Güvenlik sistemleri sayesinde mekanın güvenliğinden hiçbir zaman endişe duymak zorunda kalmazsınız. Çünkü gelişmiş teknolojiye sahip olan kamera sistemleri elektrik kesintileri durumunda dahi görüntü alımını ve kayıt almayı sürdürmeye devam etmektedir. Bu şekilde günün her saatinde gelişebilecek her türlü olay ve durum direkt olarak işyerindeki güvenlik kameraları tarafından kayıt altına alınmaktadır.

Güvenlik kameralarının, gün boyunca mekandaki tüm olay ve durumları kayıt altına almasının yanı sıra anlık olarak farklı noktalardan izleme yapılabilmesine de olanak vermektedir. Yani ister dahili ister de online olarak Şişli kamera sistemleri ile alınan görüntüler anlık olarak izlenebiliyor. Yani mekan içerisindeki mevcut durumu, orada olmadan dahi son derece yüksek görüntü kalitesinde görebilmek mümkün oluyor. Bu gibi bir özellik sayesinde de son derece dinamik bir şekilde güvenliği oluşturabilme şansına sahip olunabiliyor. Gelişmiş teknolojiye sahip olan kamera sistemleriyle, Şişli ilçesi genelinde özel çözümlerden, en ekonomik şekilde yararlanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden firmamıza başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın