Data güvenlik sistemleri, yangın alarmları, güvenlik kameraları ve alarm izleme
İstanbul’da binlerce kişinin seçimi

Data Güvenlik, İstanbul merkezli özel sektöre ait bir güvenlik sistemi şirketidir. İstanbul’daki binlerce aileler ve işletmeler, Data Güvenlik’de huzur buluyor. İstanbul’un her yeri için , Data Güvenlik , güvenlik ve huzur için en iyi seçimdir. İster evinizde, isterse işletmenizde Data Güvenlik, spesifik ihtiyaçlarınız için bir güvenlik çözümü sunmaktadır.

Yılların deneyimi

Data Güvenlik, 2003 yılından günümüze sizlere hizmet sunmaktadır. Data Güvenlik’de çalışan yetkililerin her biri alarm endüstrisinde onlarca yıllık deneyime sahip. Kariyerlerinde alarm endüstrisinde hizmet, kurulum, satış, yönetim ve mülkiyet gibi her şeyi yaptılar. Data Güvenlik profesyonel ekibiyle size en iyi hizmeti ve müşteri memnuniyetini sunar.

Data Güvenlik büyük ulusal şirketlerin aksine sizlere  bir arkadaş gibi davranır. Data Güvenlik ekibi İstanbul’da hizmet veriyor  ve sizlere en iyi arkadaşları gibi davranacağına söz veriyorlar. Alarm ve kamera sistemleri yaptıkları sırada çok sayıda arkadaş buldular ve işte onlardan bir kısmının Data Güvenlik hakkında söyledikleri.

Profesyonel hizmetler

Data  Güvenlik , konut ve ticaret hırsızları ve yangın alarm sistemlerinin profesyonel tasarım, kurulum, servis verir. Sizlere gözlem imkanı sunar. Şirket ayrıca video gözetim kameraları ve CCTV sistemleri tasarlar, kurar ve servis eder. İster evinizin güvenliği ister tesisiniz için karmaşık bir sistem nasıl istersiniz, Data Güvenlik sizler için hizmetde.

Hızlı, güler yüzlü hizmet

Data Güvenlik’deki her ekip üyesi, mükemmel hizmet sunma ve müşterilerimizi memnun etmeye çalışan şirket politikasını benimser. Tüm Data Güvenlik personelleri İstanbul tarafından sertifikalandırılmıştır. Her ekip üyesi, bir alt yüklenici değil, bir çalışandır. Personellerimiz, arka planda kontrol edilmekte ve güvenliğiniz için doğru bir şekilde sigortalanmaktadır. Data Güvenlik personelleri son derece eğitimlidir. Data Güvenlik’deki herkes son ürün ve teknikler konusunda sürekli eğitim görür.
Memnun kalmanız garanti altındadır!

Mutlu değilseniz, biz de mutlu değiliz. Her zaman memnuniyetinizi ve güveni kazanmaya çalışacağız.