Eviniz İşyeriniz Profesyonel Sistemler İle Bize Emanet Olsun
Değişimin gücüne inanmış bir firma olarak sektörümüzdeki tüm yenilikleri sizler için takip ediyor ve yine sizin için avantaja dönüşüyoruz.Ev ve işyerlerine yönelik sunduğumuz alarm sistemi çözümlerimiz ile hali hazırda Türkiye’nin önde gelen birçok kurumuna hizmet vermekteyiz. Bunlar arasında güvenlik ihtiyacının öne çıktığı yerler, Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirleri yer almaktadır.

Data Güvenlik olarak çözümlerimiz bir proje mantığı ile ele alınır. eve veya işyerine özel tasarlanan proje yöneticileri ile beklenen yüksek hizmet seviyesi sağlanır. Yaygın teknik servis ağımız ile istanbul’un her yerinde yüksek kalitede kurulum, bakım ve servis hizmetleri sunarız.

7 gün, 24 saat kesintisiz hizmet sunan Data Alarm Haber Alma Merkezimiz, alarm durumlarında polis, itfaiye, ambulans ile temas kurup, anında harekete geçirerek olay yerine acil müdahale sağlar. Alarm Haber Alma Merkezimiz aynı zamanda, alarm sistemleri hakkında her türlü desteği verebilen, her soruyu yanıtlayan bir çağrı merkezi işlevi de görür.

Yeni Teknolojiler ile Evinizde ve İş Yerinizde Kendinizi Güvende Hissedin!

Ev veya işyerinizin güvenliği için DATA GÜVENLİK Alarm tercih ettiğinizde yıllarca sorunsuz bir şekilde çalışabilen,performansı test edilmiş,teknolojik ve sürekli geliştirilen bir alarm sistemine de sahip olursunuz.Alarm sisteminiz, ev veya işyerinize kurulduktan sonra, oluşturulan güvenli bölgeye izinsiz bir giriş olması durumunda, 110 desibel üzerinde bir ses ile çevre farkındalığı yaratacak şekilde tasarlanmıştır..Oluşan alarm durumu, alarm paneliniz tarafından, bir sinyal ile Alarm Merkezine bildirilir. Eğitimli ve uzman Alarm Merkezi operatörlerimiz, abonelerimizden gelen tüm sinyalleri izleyerek, öncelikle abonelerimizden teyit almak koşulu ile gerekli durumlarda Emniyet güçlerini veya ilgili acil durum ekiplerini yönlendirirler.

Alarm Sistemi Nelerden Oluşur? 

hırsız alarm paneli Kontrol Paneli
Sistemi çalıştıran, yöneten ve iletişim sağlayan ana kontrol ünitesidir.Hırsız alarm sistemi, kullanıcı tarafından şifre ya da kumandayla aktif edilir. Dedektörler izinsiz giriş algıladığında panele bilgi verir.

hırsız alarm şifre paneli
Tuş Takımı
Hırsız alarm sistemini tarafınızdan belirlenen şifre ile açıp kapatmaya ve kontrol etmeye yarayan tuşlu ünitedir.İlgili tuşlara basılı tutarak Alarm merkezine sağlık, yangın ve acil durum alarmları gönderebilme özelliğine de sahiptir.​

hırsız alarm hareket dedektörü
Hareket Dedektörü
Hırsız alarm sistemi çalışırken ortamda hareket olmasi durumunda alarm paneline sinyal göndererek alarm oluşmasını sağlar.

hırsız alarm manyetik kontak
Manyetik Kontak
Dışa açılan kapı, pencere vb. girişlere yerleştirilerek, izinsiz girişlere teşebbüste alarm durumu oluşturur.

hırsız alarm siren
Siren
Alarm anında ışık (flaşör) ve yüksek şiddetli bir ses çıkararak çevredeki kişileri uyaran ve caydırıcı özelliği olan bir cihazdır.Kablosunun kesilmesi durumunda, mevcut aküsü devreye girer ve çalmaya devam eder..

hırsız alarm akü
Akü
Alarm sisteminin güvenliğini sağlamak adına elektrik kesinti ve sabotajlarından hırsız alarm sisteminin etkilenmesini önlemek için kullanilir..

Bir cevap yazın