Eviniz İşyeriniz Profesyonel Sistemler İle Bize Emanet Olsun
Değişimin gücüne inanmış bir firma olarak sektörümüzdeki tüm yenilikleri sizler için takip ediyor ve yine sizin için avantaja dönüşüyoruz.Ev ve işyerlerine yönelik sunduğumuz alarm sistemi çözümlerimiz ile hali hazırda Türkiye’nin önde gelen birçok kurumuna hizmet vermekteyiz. Bunlar arasında güvenlik ihtiyacının öne çıktığı yerler, Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirleri yer almaktadır.

Data Güvenlik olarak çözümlerimiz bir proje mantığı ile ele alınır. eve veya işyerine özel tasarlanan proje yöneticileri ile beklenen yüksek hizmet seviyesi sağlanır. Yaygın teknik servis ağımız ile istanbul’un her yerinde yüksek kalitede kurulum, bakım ve servis hizmetleri sunarız.

7 gün, 24 saat kesintisiz hizmet sunan Data Alarm Haber Alma Merkezimiz, alarm durumlarında polis, itfaiye, ambulans ile temas kurup, anında harekete geçirerek olay yerine acil müdahale sağlar. Alarm Haber Alma Merkezimiz aynı zamanda, alarm sistemleri hakkında her türlü desteği verebilen, her soruyu yanıtlayan bir çağrı merkezi işlevi de görür.

Yeni Teknolojiler ile Evinizde ve İş Yerinizde Kendinizi Güvende Hissedin!

Ev veya işyerinizin güvenliği için DATA GÜVENLİK Alarm tercih ettiğinizde yıllarca sorunsuz bir şekilde çalışabilen,performansı test edilmiş,teknolojik ve sürekli geliştirilen bir alarm sistemine de sahip olursunuz.Alarm sisteminiz, ev veya işyerinize kurulduktan sonra, oluşturulan güvenli bölgeye izinsiz bir giriş olması durumunda, 110 desibel üzerinde bir ses ile çevre farkındalığı yaratacak şekilde tasarlanmıştır..Oluşan alarm durumu, alarm paneliniz tarafından, bir sinyal ile Alarm Merkezine bildirilir. Eğitimli ve uzman Alarm Merkezi operatörlerimiz, abonelerimizden gelen tüm sinyalleri izleyerek, öncelikle abonelerimizden teyit almak koşulu ile gerekli durumlarda Emniyet güçlerini veya ilgili acil durum ekiplerini yönlendirirler.

Alarm Sistemi Nelerden Oluşur? 

hırsız alarm paneli Kontrol Paneli
Sistemi çalıştıran, yöneten ve iletişim sağlayan ana kontrol ünitesidir.Hırsız alarm sistemi, kullanıcı tarafından şifre ya da kumandayla aktif edilir. Dedektörler izinsiz giriş algıladığında panele bilgi verir.

hırsız alarm şifre paneli
Tuş Takımı
Hırsız alarm sistemini tarafınızdan belirlenen şifre ile açıp kapatmaya ve kontrol etmeye yarayan tuşlu ünitedir.İlgili tuşlara basılı tutarak Alarm merkezine sağlık, yangın ve acil durum alarmları gönderebilme özelliğine de sahiptir.​

hırsız alarm hareket dedektörü
Hareket Dedektörü
Hırsız alarm sistemi çalışırken ortamda hareket olmasi durumunda alarm paneline sinyal göndererek alarm oluşmasını sağlar.

hırsız alarm manyetik kontak
Manyetik Kontak
Dışa açılan kapı, pencere vb. girişlere yerleştirilerek, izinsiz girişlere teşebbüste alarm durumu oluşturur.

hırsız alarm siren
Siren
Alarm anında ışık (flaşör) ve yüksek şiddetli bir ses çıkararak çevredeki kişileri uyaran ve caydırıcı özelliği olan bir cihazdır.Kablosunun kesilmesi durumunda, mevcut aküsü devreye girer ve çalmaya devam eder..

hırsız alarm akü
Akü
Alarm sisteminin güvenliğini sağlamak adına elektrik kesinti ve sabotajlarından hırsız alarm sisteminin etkilenmesini önlemek için kullanilir.

Maltepe Kamera Sistemleri

Anadolu yakasının en merkezi ilçelerinden biri olan Maltepe, konumu itibariyle yoğun bir nüfusun ikamet etmek amacıyla tercih ettiği bir yerleşim birimidir. Aynı zamanda çok çeşitli alanlarda işyerlerinin de yoğun olduğu bölgede, güvenlik sistemleri için yoğun bir talep oluşuyor. Gerek Maltepe’ nin yoğun nüfusu ve konumuna bağlı özellikleri, gerekse güvenlik sisteminin kurulacağı alanın özellikleri nedeniyle, profesyonel bir bakış açısıyla ön keşif yapılmasının önemi büyüktür. Maltepe Kamera Sistemleri ihtiyaçlarına en sağlıklı çözümler, yapılacak keşif sonrasında oluşturulabilir.

Güvenlik Sistemi Nasıl Seçilmelidir?

İş yerinizin güvenlik sistemi ihtiyaçları oluştuğunda, öncelikle bu alanda profesyonel hizmet sağlayan firmamıza başvurmanızı tavsiye ederiz. Oluşan ihtiyacınıza en doğu yanıtın sağlanabilmesi için, öncelikle iş yerinizde bir ön keşif işlemi yapılmalıdır. Keşif sırasında yaşam alanının tüm güvenlik ihtiyacının belirlenmesi ve buna göre birden fazla güvenlik sistemi projesi oluşturulması mümkün olur. Hazırlanan projeler içerisinde kullanıcının tercihi yönünde seçim yapılması ve sonrasında kurulumunun yapılması, en sağlıklı güvenlik sisteminin oluşturulmasına olanak tanır. Maltepe Kamera Sistemleri kablolu ve kablosuz olmak üzere farklı kamera sistemleriyle karşılanabilir. Hangi sistemin daha uygun olduğu, özellikleriyle birlikte, ihtiyaçlara doğru orantılı olarak belirlenir. Örneğin bazı işletmelerde, sadece belirli bir alanın kamera ile izlenmesi ve kayıt yapılması gerekirken, dışarıdan ulaşılmasına ihtiyaç duyulmamaktadır.

Ancak bazı Maltepe Kamera Sistemleri kablosuz olmak ve dışarıdan internet aracılığıyla da ulaşılabilmesini gerektirir. İstediğiniz herhangi bir yerden, akıllı cihaz, tablet veya bilgisayarınızla, 24 saat erişerek iş yerinizi gözetim altında tutabileceğini kamera sistemleri de mevcuttur. İhtiyacınıza odaklanmış bir güvenlik sisteminin oluşturulmasında, güvenlik uzmanlarımızın keşfi sonrasında yapılan karşılıklı görüşme esnasında karar verilir. İstenilen güvenlik düzeyine bağlı olarak pek çok seçenek olması, hem ihtiyacın en odaklı şekilde karşılanabilmesi ve aynı zamanda da güvenlik açıklarının tam olarak kapatılabilmesi için, palanlarında uzmanlaşmış teknik personellerimizin görüşlerine başvurmanız gereklidir. Maltepe ilçesinde uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamızın deneyimli ve birikimli teknik personelleri, bölgenin tüm özelliklerine en uygun çözümlerin profesyonel bir şekilde kurulması konusunda büyük bir avantaj oluşturur.

Bir cevap yazın