Firmamız özellikle İstanbul ilimizin tüm ilçelerinde tüm güvenlik kamera ve alarm sistemleri kurulumunu güvenli bir şekilde yapmaktadır. Küçükçekmece alarm kamera sistemlerinin kurulumunda firmamız sizlere en kaliteli ve yeni teknoloji ürünleri sunmaktadır. Sürekli gelişen teknoloji sayesinde güvenlik önlemleri için kullanılan kamera ve alarm sistemlerinde de büyük gelişmeler yaşanmıştır. Firmamız tüm güvenlik sistemleri için en kaliteli ürünlerin satışını yapmakta ve isteyen müşterilerimize sistem kurulumlarını yapmaktayız.

Hırsızlık Önlemleri

İnsanlar hem evleri hem de iş yerlerinde hırsızlık olaylarına karşı her türlü önlemi almaya çalışırlar. Küçükçekmece alarm kamera sistemi kurulumunda, firmamız deneyimli ve eğitimli personelimiz ile kurulum işlemlerini yapıyoruz. Kurulumunu yaptığımız kamera sistemleri ile hırsızlık olaylarının önceden tespit edilmesini ve caydırıcı olmasını sağlıyoruz. Ayrıca alarm sistemleri ile alınacak olan güvenlik önlemlerini destekliyoruz ve en ufak bir aksilik durumunda sesli alarm sistemi ile çevrede bulunan insanların uyarılması sağlanıyor. Firmamız hırsızlık ve diğer güvenlik sorunlarının cep telefonunuza bildirilmesi için yeni sistem alarmları kullanmaktadır.

Alarm Sistemi Hassasiyeti

Küçükçekmece alarm kamera sistemi kurulumlarında, tercih ettiğimiz tüm cihazların algılama hassasiyetlerine özen gösteriyoruz. Güvenlik için kurulan kamera sistemleri hareket algılamalı olmakta ve sadece hareket algıladığında kayıt yaparak, gereksiz kayıtların yapılmasını önlemekte, daha fazla uzun süreli kayıtların yapılmasını sağlamaktadır. Firmamız alarm cihazlarının hassasiyet özelliklerini kullanım özelliklerine göre ayarlamaktadır. Yangın alarmı duman yoğunluğunu belirli bir seviyede hissetmeye başladığında çalmaya başlayacaktır. Aynı şekilde diğer alarm cihazları da duyarlı olduğu sisteme göre ayarlanmakta ve yanlış alarm vermesi önlenmektedir.

Ürünlerimiz

Firmamızın satışını ve kurulumunu yaptığı tüm sistemler için gerekli olan ekipmanları en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Birçok aile bebeklerini ve bakıcılarını izlemek için evlerinin çeşitli yerlerine kamera sistemi kurulumlarının yapılmasını istemektedir. Bu amaç için yapılan kamera kurulumlarında kameraların açıktan görünmesi evde yaşayanları ve gelen misafirleri rahatsız edecektir. Ancak evi sürekli kullanan kişiler kamera olduğunu bilecek ve kontrollü hareket edecektir. Kişilerin özel hayatını izlemek için talep edilen gizli kamera sistemlerinin kurulumları firmamız tarafından ret edilmekte ve kurulumu yapılmamaktadır.

 

Küçükçekmece Kamera Sistemleri

İnsanların yaşadıkları alanlarda kendilerini daha fazla güvenlik altında hissedebilmesi açısından güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri 21. Yüzyıl teknolojisinin en önemli kazanımlarından birisidir. Günümüzde gelişen teknolojinin sağlamış olduğu yeni nesil olanaklar ile birlikte artık görüntüleme sistemleri, her ihtiyaca odaklı olarak güvenlik kameralarının üretimini ve kamera sistemlerinin devreye alımını mümkün kılıyor.  Bu şekilde ister evlerde, ister de işyerlerinde her zaman ihtiyaç duyulan güvenliğin en yüksek kapasitede sağlanabilmesi mümkün oluyor. Çünkü Kağıthane kamera sistemleri ile birlikte kameralar, 7/24 görüş açısındaki her türlü görüntüyü kayıt altına alıyor. Bu durumda günümüzde önemli bir caydırıcı etki oluşturmaktadır. Bununla birlikte günümüzde yaygın olarak kullanılan kamera sistemleri sayesinde mekanda bulunulmadığında da aklın orada kalması gibi bir durum söz konusu olmuyor. Çünkü her an dünyanın neresinde olunursa olunsun kolay bir şekilde görüntü alınabiliyor.

Fonksiyonel Güvenlik Kamerası Modelleri

Yeni nesil teknolojinin getirmiş olduğu avantajlar ile birlikte kamera sistemleri de akıllı güvenlik sistemlerinin önemli bir parçası haline geldi. Çünkü günümüzde güvenlik kameraları ile birlikte artık her noktada, her türlü koşul altında dahi en yüksek görüntü kalitesinde çekim gerçekleştirilebiliyor. Bu şekilde çok yoğun ışık kaynağının olması, güneşin yansıması ya da gece karanlığı gibi olumsuz durumlardan etkilenmeden 7/24 kesintisiz olarak güvenlik kameralarında net görüntü alımı sağlanabiliyor. Bu şekilde gelişmiş teknolojiye sahip olan güvenlik kameralarını kullandığımız Kağıthane kamera sistemleri hizmetlerimiz kapsamında aynı zamanda da kaliteli kablo ve geniş özelliklere sahip olan kayıt cihazları gibi sistem parçalarını da kullanıyoruz. Bu şekilde görüntülerin her zaman en yüksek kalite standartlarına sahip olmasını sağlayabiliyoruz.

Ücretsiz Keşif Desteği

Günümüzde güvenlik kameraları ve sistemlerindeki bu teknolojik gelişmeler, pek çok farklı özelliğe sahip olan modellerin mevcut olmasına neden oluyor. Özellikle de farklı kullanım alanı koşullarına göre farklı özellikleri ve teknik yapısı bulunan ürünler geliştiriliyor. Dolayısıyla Kağıthane kamera sistemleri çözümlerimizde hangi ürünlerin, hangi şekillerde kullanılacağı gibi önemli hususlar söz konusu olmaktadır. Bunun belirlenebilmesi için uzman teknisyenlerimizle mekanınızda kapsamlı bir keşif gerçekleştiriyoruz. Böylelikle eviniz ya da işyeriniz için en uygun olan kamera sistemini uygulayabiliyoruz.

Bir cevap yazın