Kamera ve alarm sistemleri insanlara güvenli bir hayat sürme imkanı sunmaktadır. Kartal alarm kamera sistemleri sayesinde insanlar evleri ve iş yerlerinde tüm güvenlik önlemlerini alabilirler. Firmamız tüm insanları güvenlik sistemleri konusunda bilgilendirmekte ve talep ettikleri güvenlik sistemlerinin kurulumlarını yapıyor. Özellikle iş yerlerinde hem güvenlik önlemlerini almak hem de çalışanların işlerine olan bağlılıklarını sağlamak için kamera sistemleri kurulumları talep edilmektedir. Firmamız kurulum öncesinde, yer tespiti yaparak, hangi özellikte kameraların kullanılacağını belirlemekte, hazırladığı projeyi müşteriye sunmaktadır. Müşterinin talebi doğrultusunda kurulumlar gerçekleştirilmektedir.

Güvenlik Kameraları

Firmamız sadece ev ve iş yerleri için kamera kurulumları yapmamaktadır. Aynı zamanda yerel yönetimlerin talepleri doğrultusunda şehrin belirli meydan ve caddelerine kamera sistemlerinin kurulumlarını yapıyor. Kartal alarm kamera sistemleri için firmamız tüm alanlara her türlü sistemin kurulumunu yapıyor. Güvenlik kamerası bulunan yerlerde insanlar hareketlerine daha dikkat etmekte ve böylece toplumsal huzur sağlanmış olmaktadır. Ayrıca kamera bulunan tüm yerlerde birçok olayın gerçekleşme oranı azalmaktadır. Buda güvenlik kameralarının caydırıcılık özelliğini ortaya koymaktadır. Firmamız doğru kamera ve alarm sistemlerinin doğru yerlere yerleştirilmesini sağlayarak birçok olayı olmadan önlemekte ve olan olayları anında tespit etmektedir.

Can Güvenliği

Olayların önlenmesinden daha önemli olan insanların can güvenliğinin sağlanmasıdır. Kartal alarm kamera sistemlerinin kurulumunu gerçekleştiren firmamız, ev ve iş yerlerine yangın, su baskını, doğalgaz kaçağı gibi durumların can güvenliğini tehlikeye düşürmemesi için alarm sistemleri kurarak gerekli önlemlerin alınmasını sağlamaktadır. Bulunduğunuz ortamda uzun süre kaldığınızda ortamdaki çeşitli kokuları algılayamayabilirsiniz. Alarm sistemleri oluşan gaz kokusunu anında algılayarak sesli uyarı sistemi ile sizi uyararak can güvenliğinizi sağlamış olacaktır.

Kamera Özellikleri

Firmamız tüm kamera kurulumu yapacağı yerler için müşterilerini bilgilendirmekte ve en kaliteli ürünlerin özelliklerini aktarmaktadır. Kullanılacak olan kameraların merceklerinin kaliteli olması, çözünürlük özelliğinin yüksek olması, bina girişlerinde harekete duyarlı kameraların kullanılması, bina çevresinin tamamını görecek şekilde çeşitle açılarda kameraların yerleştirilmesi önemlidir. Ayrıca kameraların tespit ettiği görüntülerin kaydedilmesi için DVR cihazları en güvenli alana yerleştirilmeli ve uzun süre kayıt yapması sağlanmalıdır.

Bir cevap yazın