Karaköy Kamera Sistemleri

İşyerlerinin en yoğun olduğu ilçelerden biri olan Karaköy, İşyerlerinin güvenlikleri konusunda çeşitli önlemlerin alınmasını da zorunlu kılıyor. Çağımızda güvenlik sistemleri alanında yaşanan gelişmeler, ihtiyacın oluştuğu alanın özelliklerine göre çok farklı türlerde çözümler sağlayabiliyor. Örneğin sadece kamere sistemlerinin kurulmasının yeterli olduğu veya ihtiyaç duyulduğu alanlar varken, farklı güvenlik sistemlerinin de kullanılmasına ihtiyaç duyulan yaşam alanları da bulunuyor. Karaköy kamera sistemleri konusunda büyük bir ihtiyacın olduğu bir ilçe olarak öne çıkıyor. Kablolu olarak kullanılabilen kamera sistemleriyle birlikte, kablosuz olarak kullanılabilen kamera sistemleri de bulunuyor. Analog görüntü işleme teknolojisine sahip olan kablolu kamere sistemleriyle birlikte, dijital görüntü işleme teknolojisine sahip ip kamera sistemleri de ihtiyaçlara çözümler geliştirebiliyor.

Hangi Kamera Sistemi Seçilmelidir?

Doğru kamera sistemi ve güvenlik sisteminin seçilmesi, ihtiyaçlar, yaşam alanının niteliği ve özellikleri, iş yeriyse, hangi alanda faaliyet gösterildiği gibi çeşitli değişkenlere göre belirlenmelidir. Bu anlamda öncelikle ihtiyaçlara odaklanılması lüzumludur. Bununla birlikte ihtiyacın oluştuğu yaşam alanında, profesyonel bir bakış açısıyla gerçekleştirilecek ön inceleme, yaşam alanının güvenlikle ilgili tüm ayrıntılarının belirlenmesini sağlar ve en doğru güvenlik sisteminin projelendirilmesi sonucunu oluşturur. Karaköy Kamera Sistemleri kurulumları öncesinde yapılacak bir ön keşif, hangi tür kamera kullanılması gerektiği, ihtiyaçlara odaklanmış olan kamera sisteminin projelendirilmesi gibi tüm detaylandırmanın hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar.

Karaköy Kamera Sistemleri kurulumlarının bazı türleri, uzaktan erişime de ihtiyaç duyarken, bazıları ise sadece iş yeri veya yaşam alanının içini görüntülenmesiyle, ihtiyaç duyulan sonucu oluşturabilir. Bu nedenle ihtiyaçların belirlenmesinden hemen sonra, uzman görüşüyle bir incelemenin yapılması kaçınılmazdır. Bu inceleme sonucunda, istenilen ve ihtiyaç duyulan görüntüleme ve kayıt altına sistemi çözümü hızlı ve verimli bir şekilde kurulabilir. Gerektiğinden daha fazla yatırıma mal olan kamera sistemleri yerine, ihtiyaçlara odaklı çözümlerin oluşturulması sağlanarak, tüketicilerin daha düşük maliyetlerle gerekli güvenlik önlemlerini almalarına yardımcı olabiliyoruz. Sektörde uzun yıllardır başarılı faaliyetlerini sürdüren firmamız, güvenlik ve kamera sistemlerinin Karaköy ve İstanbul’ un tüm diğer ilçelerinde yüksek verimlilikle çözümler oluşturmasını sağlamaya devam ediyor.

 

Hırsızlık ev sahipleri ya da küçük işletmeler için sürekli bir endişe kaynağıdır. Dünya çapında şirketler ve aileler bu suçları caydırmak ve bu suçları önlemek için giderek daha güçlü tedbirler uyguluyorlar. Evinize ya da işyerinize güvenlik sistemleri ile siz de koruyabilirsiniz. Bu çok yönlü ve yararlı ev güvenlik çözümleri aileniz için değerli korunma, ev ve iş için mükemmel koruma sunmaktadır.Data Güvenlik sizin için doğru seçim bulmanıza yardımcı olmak için en iyi ev ve işyeri güvenlik sistemlerini Karaköy  güvenlik sistemlerinde bir araya getirdi.

dsc-fiyat3

Güvenlik Kamera Sistemleri  Karaköy

 Karaköy ev alarm sistemi mevcut sistemleri ve onların yeteneklerinden bilgilerin yanı sıra kendi ihtiyaçlarını doğru bir anlayış gerektiren, hassas bir satın alma gerektirir. En sofistike alarm ev güvenlik sisteminden en düşük alarm sistemine kadar piyasada olan bütün alarm sistemlerini test edip sizin için en uygun paketi hazırladık.

Alarm sistemi evinizi ya da işinizi güven altına almak için kurduracağınız sistemlerdir ve biz bunu farkındayız, alarm sisteminde dikkat edilmesi gereken en önemli faktör yanlış alarm vermemesidir. Sizin için hazırladığımız paketlerdeki alarm sistemleri asla yanlış alarm vermez. Elektrik gidip gelmelerinde yanlış alarm vermez ve alarm sisteminden yana asla sorun yaşamazsınız.

Güvenlik kamera sistemleri Karaköy  içinde oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır, elbette kamera sistemleri ya da alarm sistemleri yaptıran firmalar öncelikle can ve mal güvenliğini göz önüne alarak sistemler kurdurmaktadırlar, bu en doğal ve en tabi istektir. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ve ekonomideki dengesiz büyümeler güvenlik sistemlerine olan ihtiyacı her geçen gün arttırmaktadır.  Karaköy civarında eskiden kamera sistemi, güvenlik sistemi yaptırmak oldukça maliyetli bir işti, aslında maliyetli olması firmaların aç gözlülüğünden kaynaklanmıyordu, ülke genelinde ürün fiyatları o kadar yüksekti ki, ucuz ve profesyonel bir sisteme sahip olmak imkansızdı, o yüzden ancak bankalar, döviz büroları ya da kuyumcu gibi yerler bu tarz sistemlere sahip olabiliyorlardı.

gülenyüz-kuyumculuk_3

Karaköy’de hırsızlık vakaları globalleşmenin ve  Karaköy‘in büyümesinden kaynaklanan sebeplerden her geçen gün artmaktadır. Hırsızlığı önlemenin en kolay ve en etkili yolu alarm sistemidir. Alarm sistemi caydırıcıdır, hırsızları mekanınızdan uzak tutar. Caydırıcı olmasının başlıca sebepleri şunlardır.

  • Alarm sistemi sesle çevreyi uyarır (120 Desibel Sesle)
  • Alarm sistemi mekanın sahiplerini cep telefonlarından arar.
  • Yangın
  • Doğalgaz
  • Su Baskını
  • Karbon monoksit
  • Ani ısı artışları
  • Hırsızlık

 Karaköy Güvenlik Alarm sistemleri yangından, gaz kaçağından, su baskınlarından korumak gibi önceden uyarı veren seri sistemlerden birkaçıdır, alarm sistemi fonksiyonlarına arttırabiliriz.

Alarm sistemi kesinlikle kablosuz olması lazımdır, eskiden kablosuz alarm sistemleri oldukça pahalıydı ve küçük işletmeler ya da evlere kablosuz alarm sistemi takmak çok maliyetliydi, piyasada var olan kablosuz ve ucuz markalar ise güvenlik firmaları tarafından onaylanmıyor, Karaköy güvenlik sistemi kullanılmıyordu, fakat birkaç senedir Data alarmın satışını yaptığı Data alarm sistemi hem kablosuzdur hem de %100 güvenli, en iyi alarm sistemidir. Yüzlerce kurulum yapılan yerlerden hiçbir şikayet ve sorun almamış olup 30 yıldan fazla süredir piyasada olan alarm sistemleri daha çok sorun vermektedirler. Data alarm sistemini siz kendinizde kablosuz olmasından dolayı 10 dakikada kurup kumandalarıyla ya da tuş panelinden istediğiniz gibi kurulum yapabilirsiniz.

 Karaköy Güvenlik Sistemleri Ev İçinde Kurma Modu
Karaköy güvenlik sistemleri ev içinde kurma modu 2 şekilde kurulur, ev içinde kurulum ve ev dışında kurulum modudur. Ev içinde kurulum modunda gözler devreden çıkar ve gözler hareket algılamaz, sadece manyetik kontak devreye girer. Manyetik kontaklar kapılara, pencerelere, hırsızın girebileceği muhtemel yerlere takılır, siz evin içinde ev modunda kurduğunuzda pencereden ya da kapıdan hırsız girmeye çalışırsa alarm sistemi devreye girer ve hem sesle hem de cep telefonlarını otomatik arayarak uyarı verir.

 Karaköy Güvenlik Sistemleri Ev Dışında Kurma Modu
Bu modda hem manyetik kontaklar devreye girer, hem de gözler devreye girer. Gözler hareket algıladığında hem sesle uyarır hem de cep telefonlarınızı otomatik olarak arar. Ev dışında kurduğunuzda alarm sistemi evde evcil hay Adalar kedi ve köpek algılamaz. Alarm sistemi hayKaraköy algılamayan yeni nesil pır dedektörlerden oluşmaktadır.

 Karaköy Ev Güvenlik İşyeri Kamera Alarm Sistemleri Kurdurmak Yasalmıdır?

Ev ya da işyeri güvenlik sistemleri paketleri satarken bu tarz sorular doğal olarak ortaya çıkmaktadır. Siz ön kapınızı, garajınızı ya da evde yoğun olduğunuz yerleri gözetlemek isteyebilirsiniz. Bunlarda normaldir, kasiyerin olduğu yeri daha yakından izlemek için güvenlik kameraları ya da giyim ürünleri satılan bir mağazada kameralar ve alarm sistemi yerleştirebilirsiniz. Ama giyim mağazası sahibi soyunma odalarına ya da giysilerin, rafların altından mal çalan müşterilerinle sorunları varsa ve buralara kamera yerleştirirseniz o zaman yasal bir süreç başlayabilir. Böyle hırsızlık durumlarında çalışanların daha dikkatli olması gerekmektedir. Ev ve işyeri kamera sistemleri konusunda biraz araştırma yaptık, dilerseniz onları inceleyelim.

Karaköy Konut Ev Güvenlik Kameraları Yasalmıdır?
slider-img1

Mobile Uygulamaları

Evde bir aile yaşıyor ve onların izni olmaksızın hiçbir uyarı levhası olmayan, gizlenmiş, açıkta olmayan kameralar monte etmek, makul alanlar dahi olsa kesinlikle yasaktır. Birisini izinsiz izlemek kesinlikle yasaktır, bizim paketlerimizde de ev güvenlik alarm sistemleri ve gizli olarak kamera sistemleri satışımız vardır. Kamera sistemleri gizli olması şu sebeptendir, bebeklerini izlemek, bakıcıları izlemek, hastalarına bakan bakıcısını izlemek için aileler gizli kameralar tercih etmektedir. Bunlar tamamen gizli ve habersiz sistemler değildir, psikolojik baskı uygulamamak için gizli kayıt yapan sistemlerdir.

 

Evde çocuk varsa onların da hayatlarını, büyümelerini arşivlemek isteyen aileler yine açık açık kameralar gözüksün istemezler, gelen misafirler rahatsız olur diye yine kameralarını açık açık görünür yapmazlar ama evde kamera sistemi olduğunu belirtirler. Birisinden izinsiz ses ve görüntü kaydı yapmak kesinlikle yasaktır ve doğru değildir. Burada özet olarak şuna dikkat etmeliyiz, apartman kapısı önüne kamera konulacak ses ve görüntü kaydı alınacaksa apartman  Karaköy güvenlik sistemleri sakinlerinden izin alınması gerekmektedir. Dış kapıya konulan görüntülü diafon sistemleri böyle değildir, onlar anlık görüntü sağlar ve kapı gözü görevi görür, birçoğunda kayıt özelliği yoktur.

 Karaköy İşyeri Kamera Sistemleri Güvenlik Kameraları Yasalmıdır?

Büyük işletmeler daha katı olmasına rağmen küçük ve orta ölçekli işletmeler için belli olan kurallar ev kamera sistemleriyle aynıdır. Bir çalışanın sahip olduğu çalışma alanına izinsiz gizli kamera ya da ses kaydı yerleştirmek etik olarak doğru değildir. Banyo, soyunma odası, otel odaları, asansör girişlerine kamera yerleştirmek doğru değildir. Çalışanları izlemek ve iş takibi yapmak her işletme için artık ihtiyaç ve gerekliliktir, bunu yapmaya çoğu işletme neredeyse mecburdur. 50 den fazla şubesi olan yüzlerce patron vardır, çalışanlarını aynı anda cep telefonunun bir penceresinden izleyerek iş takibi yapmalıdır, her gün her birini tek tek gezip iş takibi yapamaz.

 

 

Bir cevap yazın