Sunduğumuz hizmetler Kağıthane’de her zaman sizin isteklerine yöneliktir. Tam teşekküllü bir güvenlik hizmeti satın almak istiyorsanız ilk dikkat etmeniz gereken profesyonel bir kurumla çalışmaktır. Biz Desi Alarm olarak sektörde uzun yıllardır sizlere üretici konumunda hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeler sonucu, sunduğumuz hizmetler istenilenin her zaman üzerinde olmuştur. kağıthane alarm sistemi altında sizlere kamera sistemleri de sunmaktayız. Bu güvenlik hizmetlerinin montajı konusunda da kafanızda soru işaretleri oluşmasın. Çünkü sizlere sunduğumuz fiyatlar her zaman montaj işlemlerinin dahil olduğu ve sonrasında 2 yıl garantinin bulunduğu fiyatlardır. Sadece evinize ya da iş yerinize değil, dilerseniz bulunduğunu apartmanın geneline alarm sistemi taktırabilirsiniz. Bunun her zaman size çok daha yararlı olacağını göreceksiniz.

                                   Alarm Kamera Sistemleri 

Günlük hayatta birçoğumuz sıcak yataklarımızdan kalkıp evimizi, çocuklarımızı veya evcil hayvanlarımızı arkamızda bırakarak evden ayrılıp günün büyük bir kısmını okullarda veya iş yerimizde geçiriyoruz. Bu sırada aklımız da hep aynı soru: Acaba kapıyı kilitledim mi? Ütünün fişini çekmiş miydim? Pencereler kapalı mıydı? Tüm bu sorular aklımızı kurcalarken işlerimize odaklanmamız pek mümkün olmayabilir fakat bunun çok kolay bir çözümü var. Özellikle Kağıthane gibi, metropolün tam ortasında karmakarışık ve yoğun semtlerde hırsızlık gibi sorunlar baş göstermekte. Kağıthane alarm kamera sistemlerini kullanarak bu tarz sorunları kafanızdan silmenize yardımcı oluyoruz. Alarm sistemlerimiz sayesinde koruma altında tutmak istediğiniz mekanınızı güvenli hale getirebiliyoruz.

Güvenlikli Bir Hayat İçin

Kamera ve alarm sistemlerimiz yalnızca eviniz için değil, bin bir zorluklarla açıp büyüttüğünüz ve ekmek paranızı kazandığınız iş yerleriniz için de güvenlik ağlarımız mevcut. Kağıthane alarm kamera sisteminde dilerseniz 7 gün 24 saat düzeneğin kurulu olduğu mekanı izlemeniz mümkün. Sistemimiz sizleri yalnızca hırsızlara karşı uyarmıyor.

Alarm, hırsızlığın yanı sıra yangın, doğal gaz kaçağı, su baskını, karbon monoksit gazı ve hatta evdeki ani ısı değişiklikleri için dahi sizi uyarır. İş yerinizde, evde, okulda, sokakta nerede olursanız olun sizlere vereceğimiz hizmetimiz sayesinde bir tıkla sistemin kurulu olduğu mekanı kontrol etmeniz mümkün. Üstelik tüm bunların dışında bir işveren olarak iş yeri güvenliğinizi ve çalışanlarınızın gözetimini sağlamanızda olasıdır.

Peki, Sistem Nasıl Çalışıyor?

Kağıthane alarm kamera sisteminin kurulu olduğu bir mekanda hırsızlık, yangın ve ya su baskını gibi bir olumsuz olay gözlemlendiğinde 120 desibellik bir ses ile alarm devreye girer ve gerek mekan içerisindeki gerekse mekan çevresindeki kişiler uyarılır. Mekanın içinde veya çevresinde değilseniz üzülmeyin, sistemimize kayıtlı olan telefon numaranızdan aranır ve acil durum hakkında bilgilendirilirsiniz. Bu sayede hem mal hem de can güvenliğini sağlama da önemli bir rol oynama şansını elde edersiniz. Sizlerde günlük hayatın koşuşturmacası içerisinde aklınızdaki bu tarz ufak sorunlara bir çözüm arıyorsanız, bizleri seçerek güvenliğinizi bizlere emanet edebilirsiniz.

Bir cevap yazın