Sunduğumuz hizmetler Kağıthane’de her zaman sizin isteklerine yöneliktir. Tam teşekküllü bir güvenlik hizmeti satın almak istiyorsanız ilk dikkat etmeniz gereken profesyonel bir kurumla çalışmaktır. Biz Desi Alarm olarak sektörde uzun yıllardır sizlere üretici konumunda hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeler sonucu, sunduğumuz hizmetler istenilenin her zaman üzerinde olmuştur. kağıthane alarm sistemi altında sizlere kamera sistemleri de sunmaktayız. Bu güvenlik hizmetlerinin montajı konusunda da kafanızda soru işaretleri oluşmasın. Çünkü sizlere sunduğumuz fiyatlar her zaman montaj işlemlerinin dahil olduğu ve sonrasında 2 yıl garantinin bulunduğu fiyatlardır. Sadece evinize ya da iş yerinize değil, dilerseniz bulunduğunu apartmanın geneline alarm sistemi taktırabilirsiniz. Bunun her zaman size çok daha yararlı olacağını göreceksiniz.

 

                                   Alarm Kamera Sistemleri 

Günlük hayatta birçoğumuz sıcak yataklarımızdan kalkıp evimizi, çocuklarımızı veya evcil hayvanlarımızı arkamızda bırakarak evden ayrılıp günün büyük bir kısmını okullarda veya iş yerimizde geçiriyoruz. Bu sırada aklımız da hep aynı soru: Acaba kapıyı kilitledim mi? Ütünün fişini çekmiş miydim? Pencereler kapalı mıydı? Tüm bu sorular aklımızı kurcalarken işlerimize odaklanmamız pek mümkün olmayabilir fakat bunun çok kolay bir çözümü var. Özellikle Kağıthane gibi, metropolün tam ortasında karmakarışık ve yoğun semtlerde hırsızlık gibi sorunlar baş göstermekte. Kağıthane alarm kamera sistemlerini kullanarak bu tarz sorunları kafanızdan silmenize yardımcı oluyoruz. Alarm sistemlerimiz sayesinde koruma altında tutmak istediğiniz mekanınızı güvenli hale getirebiliyoruz.

Güvenlikli Bir Hayat İçin

Kamera ve alarm sistemlerimiz yalnızca eviniz için değil, bin bir zorluklarla açıp büyüttüğünüz ve ekmek paranızı kazandığınız iş yerleriniz için de güvenlik ağlarımız mevcut. Kağıthane alarm kamera sisteminde dilerseniz 7 gün 24 saat düzeneğin kurulu olduğu mekanı izlemeniz mümkün. Sistemimiz sizleri yalnızca hırsızlara karşı uyarmıyor.

Alarm, hırsızlığın yanı sıra yangın, doğal gaz kaçağı, su baskını, karbon monoksit gazı ve hatta evdeki ani ısı değişiklikleri için dahi sizi uyarır. İş yerinizde, evde, okulda, sokakta nerede olursanız olun sizlere vereceğimiz hizmetimiz sayesinde bir tıkla sistemin kurulu olduğu mekanı kontrol etmeniz mümkün. Üstelik tüm bunların dışında bir işveren olarak iş yeri güvenliğinizi ve çalışanlarınızın gözetimini sağlamanızda olasıdır.

Peki, Sistem Nasıl Çalışıyor?

Kağıthane alarm kamera sisteminin kurulu olduğu bir mekanda hırsızlık, yangın ve ya su baskını gibi bir olumsuz olay gözlemlendiğinde 120 desibellik bir ses ile alarm devreye girer ve gerek mekan içerisindeki gerekse mekan çevresindeki kişiler uyarılır. Mekanın içinde veya çevresinde değilseniz üzülmeyin, sistemimize kayıtlı olan telefon numaranızdan aranır ve acil durum hakkında bilgilendirilirsiniz. Bu sayede hem mal hem de can güvenliğini sağlama da önemli bir rol oynama şansını elde edersiniz. Sizlerde günlük hayatın koşuşturmacası içerisinde aklınızdaki bu tarz ufak sorunlara bir çözüm arıyorsanız, bizleri seçerek güvenliğinizi bizlere emanet edebilirsiniz.

Kağıthane Kamera Sistemleri

Teknolojinin hayatın her alanın kendisine yer bulduğu günümüzde görüntüleme sistemleri oldukça önemli bir avantaj sağlıyor. Özellikle de güvenlik sistemleri açısından günümüzde kamera sistemleri oldukça etkin bir şekilde kullanılıyor. Dünyanın her yerindeki akıllı şehir sistemlerinin önemli bir parçası olan kameralar, gelişmiş özellikleri ile her noktada yüksek güvenlik standardının oluşturulabilmesine yardımcı oluşturuyor. Bu çerçevede de Kağıthane kamera sistemleri ile birlikte artık bu teknolojinin getirmiş olduğu güvenlik avantajlarından işyerlerinde ve hatta evlerde dahi yararlanabilirsiniz. Özellikle de her mekandaki kullanım ihtiyaçlarına odaklı olarak teknik özelliklere sahip olan model ve sistem çözüm seçenekleri bulunuyor. Bu sayede her mekanda en uygun ve en ekonomik şekilde yüksek güvenlik standartlarını yakalayabilirsiniz.

Yeni Nesil Kamera Sistemleri

Günümüzde kamera modelleri farklı kullanım ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş farklı özelliklere sahiptir. Özellikle de kullanıldığı alandaki koşullara göre en iyi görüntüyü almaya yardımcı olacak özelliklerdeki güvenlik kamerası seçiminin doğru şekilde yapılması ise ayrı bir önem taşır. Bununla birlikte kullanılan kamera kablolarının ve kayıt cihazları gibi ek sistem parçalarının da yüksek kalite standartlarına sahip olması hem kaliteli hem de uzun ömürlü bir kullanım standardının yakalanabilmesine yardımcı olur. Kağıthane kamera sistemleri hizmetlerimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından bu detayların belirlenmesi ve doğru bir kamera ve güvenlik sistemleri uygulamasının gerçekleştirilebilmesi için çok büyük bir önem taşır.

Kağıthaneilçesinin dinamik şehir yaşantısının akışı içerisinde karşı karşıya kalınabilecek, gün içerisindeki her türlü olay ve durum ile ilgili olarak kayıt oluşturulabilmesi mümkündür. Farklı ihtiyaçlara göre kamera sistemlerinin günün her anını kayıt altına alması ve aynı zamanda da farklı gün sayılarında kayıt tutması gibi detaylar, isteğe göre ayarlanabilmektedir. Bu ayarların değiştirilebiliyor olması da tam olarak kullanım ihtiyaçlarına odaklı olarak kamera sistemi kullanımının gerçekleştirilebilmesine yardımcı olmaktadır. Bu gibi detaylarda günümüzde eviniz ya da işyeriniz için Kağıthane kamera sistemleri kurulumunda bütçenize uygun şekilde, ekonomik çözümlerden yararlanabilmenize yardımcı olmaktadır. Bu kaliteli ve ekonomik güvenlik sistemleri hizmetlerimiz için iletişim numaralarımız aracılığı ile firmamıza başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın