Güngören, İstanbul’un en yoğun iş hayatına sahip ilçelerinin başında gelmektedir. Özellikle tekstil ve benzeri alanların yoğun bir şekilde bu ilçe içerisinde üretiminin yapılması, ticari faaliyetlerin de aktif olarak buralarda bulunması anlamına gelmektedir. Bu sebeple hırsızların bu bölgeler de geceleri birçok adli vakaya sebebiyet verdiğini biliyoruz. Bu yüzden Güngören Alarm sistemleri kullanan çok sayıda iş yeri mevcuttur. Genellikle üretim atölyeleri ve satış bölümlerinin bu ilçe içerisinde olması, hırsızların geceleri kasa çalmak için girişimde bulunmalarına sebeptir. Ancak sizler iş yerinize ve satış yaptığınız dükkanınıza Alarm ve kamera sistemleri bağlatarak bu sorunlara karşı önlem almış olursunuz. Bu durumu önlemenin en büyük çözümü soruna karşı önlem almaktır.

Ev alarm işyeri Alarm sistemi mevcut sistemleri ve onların yeteneklerinden bilgilerin yanı sıra kendi ihtiyaçlarını doğru bir anlayış gerektiren, hassas bir satın alma gerektirir. En sofistike alarm ev güvenlik sisteminden en düşük alarm sistemine kadar piyasada olan bütün alarm sistemlerini testedip sizin için en uygun paketi hazırladık.

dsc-fiyat3

Güvenlik Kamera Sistemleri  Güngören

Güvenlik kamera sistemleri Güngören içinde oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır, elbette kamera sistemleri ya da alarm sistemleri yaptıran firmalar öncelikle can ve mal güvenliğini göz önüne alarak sistemler kurdurmaktadırlar, bu en doğal ve en tabi istektir. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ve ekonomideki dengesiz büyümeler güvenlik sistemlerine olan ihtiyacı her geçen gün arttırmaktadır.  Güngören civarında eskiden kamera sistemi, güvenlik sistemi yaptırmak oldukça maliyetli bir işti, aslında maliyetli olması firmaların aç gözlülüğünden kaynaklanmıyordu, ülke genelinde ürün fiyatları o kadar yüksekti ki, ucuz ve profesyonel bir sisteme sahip olmak imkansızdı, o yüzden ancak bankalar, döviz büroları ya da kuyumcu gibi yerler bu tarz sistemlere sahip olabiliyorlardı.

  • Alarm sistemi sesle çevreyi uyarır (120 Desibel Sesle)
  • Alarm sistemi mekanın sahiplerini cep telefonlarından arar.
  • Yangın
  • Doğalgaz
  • Su Baskını
  • Karbon monoksit
  • Ani ısı artışları
  • Hırsızlık

Güngören Alarm sistemleri içerisinde her mahallede hizmet veren alarm sistemleri ve kamera sistemleri kurucusu olan Data güvenlik alarm olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Güngören’in her mahallesinde aktif olarak hizmet vermemizde ki en büyük sebep, sizlere en hızlı şekilde güvenlik önlemleri sağlayabilmektir. Ayrıca ilerleyen dönemler de ufak tefek arızalar yaşama ihtimalinize karşı sizlere 2 yıl boyunca ücretsiz garanti hizmeti de vermekteyiz. Bu durum da kurduğumuz sistemle güvendiğimiz anlamına gelmektedir. Sizlere sunduğumuz kamera sistemlerinde isterseniz kablolu isterseniz kablosuz bağlantılar sağlayabiliyoruz. Bunu bir seçenek olarak sunmamızın en büyük sebebi bazı müşterilerimizin kablo kalabalığı istememesinden kaynaklanıyor. Her zaman sizin estetik kaygılarınızı da ele alan bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Kablolu sistemler, kablosuz sistemlere göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Çünkü kablosuz sistemler de kullanılan kameralar internet bağlantısı sayesinde sizlere görüntü aktarımı yapmaktadır.

Ev Güvenlik İşyeri Kamera Alarm Sistemleri 

Her bütçeye ve her istenilene göre Güngören kamera sistemleri paketleri satın almanız mümkündür. Genellikle ortalama fiyatlara direk olarak ulaşmanız mümkündür. Alarm sistemleri ve kameralı alarm sistemleri satın almak istediğiniz de size en yakın olan ofisimizin iletişim adresine ulaşarak randevu alabilir ve istediğiniz, merak ettiğiniz tüm soruları, konusunda uzman olan çalışanlarımıza sorabilirsiniz. Onlar bu konuda size yardımcı olmak için varlar. Her zaman güvenliğinizi emin ellere bırakmanızın size büyük artıları olacaktır.

slider-img1

Evde çocuk varsa onların da hayatlarını, büyümelerini arşivlemek isteyen aileler yine açık açık kameralar gözüksün istemezler, gelen misafirler rahatsız olur diye yine kameralarını açık açık görünür yapmazlar ama evde kamera sistemi olduğunu belirtirler. Birisinden izinsiz ses ve görüntü kaydı yapmak kesinlikle yasaktır ve doğru değildir. Burada özet olarak şuna dikkat etmeliyiz, apartman kapısı önüne kamera konulacak ses ve görüntü kaydı alınacaksa apartman  Güngören güvenlik sistemleri sakinlerinden izin alınması gerekmektedir. Dış kapıya konulan görüntülü diafon sistemleri böyle değildir, onlar anlık görüntü sağlar ve kapı gözü görevi görür, birçoğunda kayıt özelliği yoktur.

Büyük işletmeler daha katı olmasına rağmen küçük ve orta ölçekli işletmeler için belli olan kurallar ev kamera sistemleriyle aynıdır. Bir çalışanın sahip olduğu çalışma alanına izinsiz gizli kamera ya da ses kaydı yerleştirmek etik olarak doğru değildir. Banyo, soyunma odası, otel odaları, asansör girişlerine kamera yerleştirmek doğru değildir. Çalışanları izlemek ve iş takibi yapmak her işletme için artık ihtiyaç ve gerekliliktir, bunu yapmaya çoğu işletme neredeyse mecburdur. 50 den fazla şubesi olan yüzlerce patron vardır, çalışanlarını aynı anda cep telefonunun bir penceresinden izleyerek iş takibi yapmalıdır, her gün her birini tek tek gezip iş takibi yapamaz.

Güngören Kamera Sisteminin Önemi

Peki istediğim güvenlik sistemini taktırabilir miyim? Evet, sizler nasıl bir güvenlik sistemi satın almak istediğinizi GÜNGÖREN güvenlik sistemleri konusunda hizmet veren çalışanlarımıza anlatarak onlardan sizin için yeterli olan ve talebinizi karşılayan güvenlik sistemini satın alabilirsiniz. Çünkü bu tarz işlemler de insanların beklentileri farklılık gösterebiliyor. Özellikle son dönemler de kamera sistemlerinin çok daha gelişmiş olması insanların kameralı güvenlik sistemlerine daha fazla yönelmesine sebep olmuştur. Sizler de hem kapınıza hem de evinizin pencereli olan kısımlarını görecek olan noktalara kamera bağlatabilirsiniz. Bu konu çok önemlidir ve konusunda uzman olan kişiler tarafından yapılması da çok önemlidir. Çünkü sizin şurada kamera olsun, burada kamera olsun demeniz değerlendirilir ama her zaman en doğru açılar olmayabilir.

Bir cevap yazın