Alarm sistemleri hırsızlık, yangın gibi olumsuz durumların önüne geçmek, can ve mal güvenliğini sağlamak ve olası kötü durumlara karşı önlem alınmasını sağlamak için son derece önemlidir. Özellikle nüfus açısından kalabalık metropol, büyük şehir ve semtlerde bu tip olayların daha fazla yaşanması bu bölgelerde yaşayan insanlar için alarm ve kamera sistemlerini zorunlu hale getirmiş durumdadır. Gerek site güvenliği, gerek kişi veya kurumların güvenliğini sağlamak amacıyla kurmuş olduğumuz Fatih alarm kamerasistemleri hizmeti veren şirketimiz, müşterilerimizin güvenlik ihtiyaçlarını üst safhada gözeterek bu doğrultuda alarm ve kamera sistemleri hizmeti vermeyi amaçlıyor.

Fatih Alarm Sistemleri

Hırsızlık, yangın, deprem gibi can ve mal güvenliğini zarar uğratabilecek durumların varlığı birtakım önlemler alınmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Fatih alarm kamera sistemleri şirketi olarak son teknolojiye dayalı cihazlarımız eşliğinde müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede en kaliteli şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz. Olası sorunlara karşı önlem alınması, bu gibi durumlar karşısında maddi ve manevi zararlardan korunması için gerekli tüm desteği en uygun fiyatlarla sağlamaya gayret ediyoruz. Son derece yüksek hassasiyete sahip olan alarm sistemlerimizin kurulumunu gerçekleştirerek tamamen yasal süreçlere uygun hizmet veriyoruz.

 

Güvenlik Kamera Sistemleri

Hırsızlık ve benzeri durumların ne zaman veya nerede yaşanacağı belli olmadığı için kamera sistemleri birçok kişi veya kurum için gerekli sistemler haline gelmiştir. Bu yönde son teknolojiye dayalı, kaliteli ve uygun fiyatlı kamera sistemleri hizmeti vermekte olduğumuz Fatih alarm kamera şirketimiz aracılığıyla gelecek zamanlarda maddi ve manevi kayıplar yaşamanızın önüne geçmeyi, üzücü durumlarla karşılaşmamanızı sağlamak için kamera ve alarm sistemlerinin kurulum ve montaj hizmetini tesis ediyoruz. Sizler de hırsızlık gibi üzücü durumların yaşanmasını engellemek, güvenliğinizi sağlamak için şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Alarm Sistemleri Niçin Önemlidir?

Son dönemlerde İstanbul’un Fatih ilçesinde hırsızlık gibi suç unsuru teşkil eden ve güvenliği tehdit eden durumlar oldukça fazla yaşanıyor. Bu kapsamda birçok işletme, site, kurum ve kuruluş alarm sistemleri kurdurarak can ve mal güvenliğini sağlamak adına önlem alıyor. Bizler de müşterilerimizin hassasiyetini ve güvenlik konusundaki taleplerini en iyi şekilde karşılamak adına tüm teknolojik gelişmelerden yararlanıyoruz. Alarm sistemi devreye girdiğinde alarm sesinin yüksek desibelle çevreyi uyarmasının yanı sıra kullanıcının cep telefonuna SMS gönderimi yaparak etkin bir koruma sağlıyoruz.

Fatih Kamera Sistemleri

İstanbul’ un ilk yerleşim yerlerinden birisi olan ve günümüzde de tarihi dokusunu dinamik bir şekilde koruyan tarihi yarımadanın en önemli noktalarından Fatih ilçesi, dünyaca büyük bir üne sahiptir. Birbirinden değerli kültürel ve tarihi varlıkları bünyesinde barındıran eski yapılaşmanın çok yüksek miktarda olduğu İstanbul’ un Fatih ilçesi, tarihi yarımadanın kalbi konumunda bulunmaktadır. Bu durum son derece merkezi lokasyonu ile milyonlarca turistin ziyaret noktası, yerleşik nüfusun ise geçiş noktası konumunda bulunmasına neden oluyor. Bununla birlikte ilçe genelinde yapılaşmanın kagir olarak bile tabir edilebilecek son derece klasik ve eski nitelikte olması çok fazla güvenlik riskinin ortaya çıkmasına neden oluyor. Tarihi koruma alanlarının neredeyse ilçe genelini kapsaması nedeni ile de yenilemelerin çok sınırlı olduğu Fatih ilçesinde güvenlik sistemleri, her türlü riske karşı dinamik bir korumanın en önemli noktasını oluşturuyor. Fatih kamera sistemleri hizmetlerimiz ile birlikte işyerleri veya bireysel konutlar için ihtiyaç duyulan güvenliği en yüksek seviyede sağlıyoruz.

7/24 İzleme Özelliği

Günümüzde kamera sistemlerinin uzaktan bağlantı özellikleri bulunmaktadır. Fatih kamera sistemleri hizmetlerimiz kapsamında da özellikle gün içerisinde işyerinizde ya da evinizde bulunmadığınız anlarda dahi durumu hakkında anlık olarak bilgi alabilirsiniz. Üstelik bunu da sistemin uzaktan bağlantı özelliğini kullanarak, İstanbul’un ve hatta dünyanın neresinde olunursa olunsun yüksek görüntü kalitesinde anlık görüntüler alınabiliyor.

Yüksek Görüntü Kalitesi

Kameraların görüntüleri almasının dışında bu görüntülerin detaylı veri içeriyor olması da çok önemlidir. Bu sebeple de Fatih Kamera Sistemleri hizmetlerimiz kapsamında uzmanlarımız tarafından her zaman en yüksek görüntü kalitesini sağlayacak kameralar kullanılmaktadır. 720p-1080p ve hatta daha üzerinde çözünürlük kalitesine sahip olan kamera modellerinin kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte gece görüşü ve ışığa göre görüntü yapısının ayarlanması otomatik özellikleri gibi pek çok farklı değişken ve ihtiyaca yanıt verecek niteliklerde kameraların kullanımını gerçekleştiriyoruz. Tüm bu faktörlere göre en doğru kamera kullanımının gerçekleştirilmesi için ise uzmanlarımız tarafından keşif çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Bu keşif hizmetlerimiz ile ihtiyacınız olan kamera sistemini belirlemek ve bu hizmeti almak için firmamıza başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın