Birçok ev İşyeri alarm sistemleri çok olduğundan sizler için en uygun olanını seçmek zor olacaktır. Sadece araştırmakla kalmaz kaliteliğini de sorgulamamız gerekmektedir. Bir ürün alırken ince eleyip sık dokuruz, özellikle evlerde çok oluşan hırsızlık vakalarından sonra doğru olanını seçmek ve paket içeriklerine de dikkat etmeniz gerekir. Data güvenlik alarm ev alarm sistemleri konusunda sizlere birçok fikir ve yardımcı olmaktayız.

dsc-fiyat3

Alarm sistemi evinizi ya da işinizi güven altına almak için kurduracağınız sistemlerdir ve biz bunu farkındayız, alarm sisteminde dikkat edilmesi gereken en önemli faktör yanlış alarm vermemesidir. Sizin için hazırladığımız paketlerdeki alarm sistemleri asla yanlış alarm vermez. Elektrik gidip gelmelerinde yanlış alarm vermez ve alarm sisteminden yana asla sorun yaşamazsınız.

Güvenlik kamera sistemleri Esenyurt içinde oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır, elbette kamera sistemleri ya da alarm sistemleri yaptıran firmalar öncelikle can ve mal güvenliğini göz önüne alarak sistemler kurdurmaktadırlar, bu en doğal ve en tabi istektir. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ve ekonomideki dengesiz büyümeler güvenlik sistemlerine olan ihtiyacı her geçen gün arttırmaktadır.  Esenyurt  civarında eskiden kamera sistemi, güvenlik sistemi yaptırmak oldukça maliyetli bir işti, aslında maliyetli olması firmaların aç gözlülüğünden kaynaklanmıyordu, ülke genelinde ürün fiyatları o kadar yüksekti ki, ucuz ve profesyonel bir sisteme sahip olmak imkansızdı, o yüzden ancak bankalar, döviz büroları ya da kuyumcu gibi yerler bu tarz sistemlere sahip olabiliyorlardı.

gülenyüz-kuyumculuk_3

  • Yangın
  • Doğalgaz
  • Su Baskını
  • Karbon monoksit
  • Ani ısı artışları
  • Hırsızlık

Özellikle Esenyurt alarm sistemleri olarak o bölgede oluşan birçok hırsızlık olayların önüne geçebilmek için sizlere özel seçenekler sunmaktayız. İster kablolu ister kablosuz olarak sunmuş olduğumuz içerikler sizlerin aklında soru işareti olmadan aklınızdaki bütün soruları yanıtlamaktayız. Kablolu ve kablosuz olarak bulunan alarm sistemleri vardır. Kablolu alarm sistemi,profesyonel tarafından eksiksiz takılması gerekir. Aksi takdirde yanlış bir yere takılan kablo sizleri sürekli rahatsız etmekle kalmaz komşulardan da şikayet almanıza sebep olabilir. Kablolular da işçilik fiyatları biraz fazla olabilir. Kablosuza oranla sadece bir kez bakım gerektirir.  Evinizin büyüklüğü ve genişliği açısından taktırılacak olan aparatlar da fiyat açısından farklılık gösterebilir. Kablolular kontrol paneline bağlı olarak elektronik sensörler üzerinde çalışmaktadır.

 Ev ya da işyeri güvenlik sistemleri paketleri satarken bu tarz sorular doğal olarak ortaya çıkmaktadır. Siz ön kapınızı, garajınızı ya da evde yoğun olduğunuz yerleri gözetlemek isteyebilirsiniz. Bunlarda normaldir, kasiyerin olduğu yeri daha yakından izlemek için güvenlik kameraları ya da giyim ürünleri satılan bir mağazada kameralar ve alarm sistemi yerleştirebilirsiniz. Ama giyim mağazası sahibi soyunma odalarına ya da giysilerin, rafların altından mal çalan müşterilerinle sorunları varsa ve buralara kamera yerleştirirseniz o zaman yasal bir süreç başlayabilir. Böyle hırsızlık durumlarında çalışanların daha dikkatli olması gerekmektedir. Ev ve işyeri kamera sistemleri konusunda biraz araştırma yaptık, dilerseniz onları inceleyelim.

slider-img1

Esenyurt alarm sistemleri hırsızlık önlemini almanız ve en doğru sistemi taktıracağınız konusunda yardım etmektedir. Kablosuz alarm sistemi ise,kullanım ve kurulum açısından daha kolay ve zahmetsizdir. Kablosuz alarmlar uygun olmayan ve altyapının uygun olmadığı yerlerde daha çok karşımıza çıkmaktadır. Genellikle piller sayesinde çalışmaktadır. Pillerin belirli bir aralıklarla değiştirilmesi gerekebilir. Esenyurt alarm sistemlerinde uzaktan da günün her saatinde izleyebileceğiniz bu sistemle eviniz koruma altına olmaktadır. Sistem de alarm devreye girdiğinde sizlere ve yetkili mercilere sistem uyarı vermektedir. Yanlışlıkla oluşan olası bir halde sistemi şifrenizi girerek kapatabilirsiniz. Sadece gündüzleri ve geceleri değil siz uyurken bile sistem her zaman açıktır. Gece boyunca ev içinde oluşan hareket sensörleri yüksek bir sesle ötmektedir. İster bu durumu kapatabilir isterseniz açabilirsinizde. Data alarm olarak farklı ve birçok çeşitlerle hizmetinize sunmaktan mutluluk duymaktayız. Sizlerin güvenliği ve huzuru bizler için önem arz etmektedir.

Bir cevap yazın