Esenyurt İstanbul’un en çok göç alan ve ülkemizin tüm bölgelerinden insanların yaşadığı bir ilçedir. Bu bölgede hırsızlık olayları diğer bölgelere göre daha fazla meydana geldiği için iş yeri ve evler için kamera ve alarm sistemleri kurulumları yapılmaktadır. Esenyurt alarm kamera sistemleri için firmamıza ulaşan tüm müşterilerimize hemen bir proje hazırlanıyor ve istedikleri özelliklere sahip güvenlik sistemleri kuruluyor. Kurulumunu yaptığımız kamera ve alarm sistemleri caydırıcı olmakta, hırsızlık dahil birçok olayın meydana gelmesini önlemektedir.

Olayların Tespiti

Bir yerde hırsızlık olayı meydana geldiğinde, güvenlik birimleri öncelikle o bölgeyi gören güvenlik kamera kayıtlarını inceleyerek olayı tespit etmeye çalışmaktadır. Esenyurt alarm kamera sistemi kurulumlarında çözünürlük özelliği yüksek kamera çeşitlerini kullanarak, yapılan kayıtların kaliteli olmasını sağlıyoruz. Çözünürlüğü düşük bir kameranın kaydetmiş olduğu görüntüde kişilerin teşhis edilmesi oldukça zor olacaktır. Firmamız tüm müşterilerine görüntü kalitesinin önemini anlatmakta ve az bir maliyet fazlalığı ile daha kaliteli görüntü kaydı yapan güvenlik kamera sistemi kurulumu yapılmasını sağlıyor. Böylece meydana gelen olayların doğru teşhis edilmesini ve kısa sürede çözümlenmesini sağlıyor.

 

Birçok ev İşyeri alarm sistemleri çok olduğundan sizler için en uygun olanını seçmek zor olacaktır. Sadece araştırmakla kalmaz kaliteliğini de sorgulamamız gerekmektedir. Bir ürün alırken ince eleyip sık dokuruz, özellikle evlerde çok oluşan hırsızlık vakalarından sonra doğru olanını seçmek ve paket içeriklerine de dikkat etmeniz gerekir. Data güvenlik alarm ev alarm sistemleri konusunda sizlere birçok fikir ve yardımcı olmaktayız.

Güvenlik kamera sistemleri Esenyurt içinde oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır, elbette kamera sistemleri ya da alarm sistemleri yaptıran firmalar öncelikle can ve mal güvenliğini göz önüne alarak sistemler kurdurmaktadırlar, bu en doğal ve en tabi istektir. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ve ekonomideki dengesiz büyümeler güvenlik sistemlerine olan ihtiyacı her geçen gün arttırmaktadır.  Esenyurt  civarında eskiden kamera sistemi, güvenlik sistemi yaptırmak oldukça maliyetli bir işti, aslında maliyetli olması firmaların aç gözlülüğünden kaynaklanmıyordu, ülke genelinde ürün fiyatları o kadar yüksekti ki, ucuz ve profesyonel bir sisteme sahip olmak imkansızdı, o yüzden ancak bankalar, döviz büroları ya da kuyumcu gibi yerler bu tarz sistemlere sahip olabiliyorlardı.

  • Yangın
  • Doğalgaz
  • Su Baskını
  • Karbon monoksit
  • Ani ısı artışları
  • Hırsızlık

Özellikle Esenyurt alarm sistemleri olarak o bölgede oluşan birçok hırsızlık olayların önüne geçebilmek için sizlere özel seçenekler sunmaktayız. İster kablolu ister kablosuz olarak sunmuş olduğumuz içerikler sizlerin aklında soru işareti olmadan aklınızdaki bütün soruları yanıtlamaktayız. Kablolu ve kablosuz olarak bulunan alarm sistemleri vardır. Kablolu alarm sistemi,profesyonel tarafından eksiksiz takılması gerekir. Aksi takdirde yanlış bir yere takılan kablo sizleri sürekli rahatsız etmekle kalmaz komşulardan da şikayet almanıza sebep olabilir. Kablolular da işçilik fiyatları biraz fazla olabilir. Kablosuza oranla sadece bir kez bakım gerektirir.  Evinizin büyüklüğü ve genişliği açısından taktırılacak olan aparatlar da fiyat açısından farklılık gösterebilir. Kablolular kontrol paneline bağlı olarak elektronik sensörler üzerinde çalışmaktadır.

Esenyurt alarm sistemleri hırsızlık önlemini almanız ve en doğru sistemi taktıracağınız konusunda yardım etmektedir. Kablosuz alarm sistemi ise,kullanım ve kurulum açısından daha kolay ve zahmetsizdir. Kablosuz alarmlar uygun olmayan ve altyapının uygun olmadığı yerlerde daha çok karşımıza çıkmaktadır. Genellikle piller sayesinde çalışmaktadır. Pillerin belirli bir aralıklarla değiştirilmesi gerekebilir. Esenyurt alarm sistemlerinde uzaktan da günün her saatinde izleyebileceğiniz bu sistemle eviniz koruma altına olmaktadır. Sistem de alarm devreye girdiğinde sizlere ve yetkili mercilere sistem uyarı vermektedir. Yanlışlıkla oluşan olası bir halde sistemi şifrenizi girerek kapatabilirsiniz. Sadece gündüzleri ve geceleri değil siz uyurken bile sistem her zaman açıktır. Gece boyunca ev içinde oluşan hareket sensörleri yüksek bir sesle ötmektedir. İster bu durumu kapatabilir isterseniz açabilirsinizde. Data alarm olarak farklı ve birçok çeşitlerle hizmetinize sunmaktan mutluluk duymaktayız. Sizlerin güvenliği ve huzuru bizler için önem arz etmektedir.

Esenyurt Kamera Sistemleri

İstanbul’da özellikle 2000’ li yılların başı itibariyle en hızlı şekilde büyüme ve yükselme kaydeden ilçelerden birisi olan Esenyurt ilçesi, günümüzde kentin kuzey batı bölgesindeki yükselen yıldızlardan birisidir. Özellikle konut ve tesis inşası noktasında şirketlerin cazibe merkezi haline gelen ve buna paralel olarak da hızla artış gösteren ilçe nüfusuyla birlikte yeni ihtiyaçlarda gün yüzüne çıkıyor. İstanbul’ un hızla ve dengesiz şekilde nüfusu artış gösteren ilçesi Esenyurt’ta günün her anında sahip olunan konut ve işyerlerinin güvenliğinin en üst düzeyde sağlanması en önemli olgulardan birisidir Esenyurt kamera sistemleri ve güvenlik sistemleri günümüzde ilçe genelinde hem bireysel yaşam alanları hem de ticari faaliyet gösterilen işyerleri için en yüksek seviyede güvenlik kriterlerinin oluşturulabilmesine yardımcı oluyor.

Hızla gelişen teknolojiyi etkin biçimde kullanarak, her mekandaki farklı risk ve olasılıklara göre en uygun olan Esenyurt Güvenlik sistemleri çözümlerini uygulamaya özen gösteriyoruz. Deneyimli ve uzman teknisyenlerimiz ile mekanda keşif çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Özellikle kamera sistemlerinin uygulanması için ihtiyaç duyulan noktalar, söz konusu çevresel koşullar ve çok daha fazlası ile ilgili olarak teknik bir değerlendirme gerçekleştiriyoruz. Bu teknik değerlendirmenin ardından da kamera sistemlerinin uygulanması için en uygun olan planlamayı gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde mekan içerisinde kamera sistemlerinin herhangi bir açık noktası olmayacak şekilde her açıdan görüş hakimiyeti sağlaması mümkün olan kurulum çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

7/24 Destek İmkanı

Kamera sistemlerindeki teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak, Esenyurt kamera sistemleri çözümlerimizle Esenyurt ilçesi genelinde ev ve işyerleriniz için her zaman dinamik bir güvenlik sağlayabilirsiniz. Günümüzde güvenlik sistemleri açısından en önemli olgulardan birisi olan kamera sistemleri sayesinde dünyanın neresinde olunursa olunsun, kullanıldığı mekandaki anlık durum hakkında görsel veri elde edilebilmesi mümkün oluyor. Üstelik her türlü olay ve duruma ilişkin olarak kayıt altına alınan görüntüler ise pek çok noktada tüketici cephesinde ciddi bir avantaj imkanı oluşturuyor. Bu gibi durumlarda profesyonel çözümler ve destek sağlayacak çağrı merkezi hizmetlerine ise 7/24 ulaşabilirsiniz. Tüm bu hizmetler için firmamızı kolayca arayarak, bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın