Ayrıca gerçek zamanlı sistemler için kullanılan görüntülerini kaydetmek için kurulmuştur. Dvr kayıt cihazı (Dijital Video Recorder) sistemi, güvenlik kamera sistemleri olarak bilinen kamera kayıt sistemleri, VHS her biri ayrı bir dijital kamera kayıt sistemleri aldı günümüzün gelişen teknolojisi ile birlikte güvenlik kameraları değiştirmek için kullanılan bağlı. Doğru orantılı olarak bireysel sabit disk’ine ve kameralardan DVR sistemleri kayıt görüntüleri sabit disk kapasitesi günlük, haftalık, aylık, kayıt edebilir ve istediğiniz zaman bu kayıtları izlemenizi sağlar. Eğer internet üzerinden izlemek isterseniz ve resimler bulunabilir kaydedilen görüntüleri geriye götürmek istiyorum.
Güvenlik kamera dvr kayıt cihazı sistemleri ve masaüstü bilgisayarlar için kullanılan ve güvenli ikiye ayrılabilir ayrı bir stand-alone sistemleri ile entegre edilmiştir. Ayrıca bilgisayarınızda Kalabalık ve mağazalar açarak kurmak dijital sahiptir. Masaüstü bilgisayar sistemlerine gelen analog sinyalleri geri-ileri özelliği gibi yüksek kapasiteli sistemler için görüntüleri gerçek zamanlı kayıt.
Depolama kapasiteleri ve kamera olanakları çeşitli piyasada gizli güvenlik kamera sistemleri kamera kayıt sistemleri için gerekli farklı modeller bulunabilir monte edin.
Kameralardan görüntü alanında çalışmak bunları kanıt olarak görüntüleri kullanmayı kaydetmeniz gerekir, bir dvr kayıt cihazı  güvenlik elemanı yoksa sen hırsızlık her durumda sürekli 24 saat boyunca bu görüntüleri izleyemiyorum takip etmek. Güne, istediğiniz Görüntüler, böyle kolayca ulaşılabilecek gibi bilgileri girerek saat.