Gün içerisinde ve hatta belki de gün boyunca İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisi Beyoğlu’dur. Özellikle alkollü mekanların bu ilçe içerisinde çok fazla olması, gece hayatının da çok yoğun bir şekilde yaşanmasını sağlamaktadır. Haberler de her zaman Beyoğlu içerisinde bazı sorunların yaşandığını, bir mekan içerisinde kavga olduğunu hatta çok ileri seviyeler de adam yaralama gibi vakaların meydana geldiğine şahit olmuşsunuzdur. Tüm bunları dikkate aldığımızda öncelikle bu gibi problemlerin aydınlatılması için Beyoğlu güvenlik sistemleri çok büyük önem taşımaktadır. Çünkü tüm bu güvenlik sistemlerine dahil edilen 7\24 kayıt tutan kameralar mekanların ve işletmelerin en büyük güvenlik dostudur. Eğer sizin işletmenizde kameralı bir güvenlik sistemi mevcut değilse en kısa sürede edinmeniz gereklidir.

dsc-fiyat3

Beyoğlu kamera ve güvenlik sistemleri

Data Güvenlik Alarm sistemleri olarak İstanbul’un her ilçesinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Özellikle Beyoğlu bölgesinde yaptığımız çalışmalarımız her zaman satış sonrası desteğe ihtiyaç duyan çalışmalardır. Bu sebeple tüm ilçeler de olduğu gibi burada da 7\24 garantili servis hizmeti vermekteyiz. Bu servis hizmeti verdiğimiz Beyoğlu güvenlik sistemlerisizin zaman içerisinde yaşayacağınız basit sorunları en problemsiz şekilde aşmanız için çok önemlidir. Ayrıca bu tarz basit sorunlar o an sizin yaşamanız muhtemel olan bir olayı kayıt altına alamaması demek ciddi bir sorun yaşamanız ve hatta güvenlik sisteminin hiçbir anlamının bulunmaması demek anlamına gelir. Bu yüzden sizler bir sorun yaşadığınız da anında müdahale ediyor ve sorunları gideriyoruz.

Alarm sistemi evinizi ya da işinizi güven altına almak için kurduracağınız sistemlerdir ve biz bunu farkındayız, alarm sisteminde dikkat edilmesi gereken en önemli faktör yanlış alarm vermemesidir. Sizin için hazırladığımız paketlerdeki alarm sistemleri asla yanlış alarm vermez. Elektrik gidip gelmelerinde yanlış alarm vermez ve alarm sisteminden yana asla sorun yaşamazsınız.

Güvenlik kamera sistemleri Beyoğlu içinde oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır, elbette kamera sistemleri ya da alarm sistemleri yaptıran firmalar öncelikle can ve mal güvenliğini göz önüne alarak sistemler kurdurmaktadırlar, bu en doğal ve en tabi istektir. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ve ekonomideki dengesiz büyümeler güvenlik sistemlerine olan ihtiyacı her geçen gün arttırmaktadır.  istanbul civarında eskiden kamera sistemi, güvenlik sistemi yaptırmak oldukça maliyetli bir işti, aslında maliyetli olması firmaların aç gözlülüğünden kaynaklanmıyordu, ülke genelinde ürün fiyatları o kadar yüksekti ki, ucuz ve profesyonel bir sisteme sahip olmak imkansızdı, o yüzden ancak bankalar, döviz büroları ya da kuyumcu gibi yerler bu tarz sistemlere sahip olabiliyorlardı.

Günümüzde ise ülkeler içinde Türkiye’nin önemi ve pazarlık payı oldukça artmış bulunmaktadır, kaliteli ürünü çok ucuza Türkiye’ye getirmek mümkün, daha önce kablosuz alarm sistemini 2500tl den aşağı yapamıyorduk, hele kablosuz kumandalı bir sistem oldukça pahalı idi, şu anda ise kablosuz tam profesyonel bir alarm sistemini paket satış olarak 350tl den başlayan fiyatlara verebiliyoruz. Elbette ki piyasada hala kalitesiz ve güvenli olmayan, referansı olmayan yüzlerce ürün var, burada dikkat edilmesi gereken şudur, firma sattığı ürüne ne kadar hakim, kaç yıldır satıyor, ve ürüne şikayet var mı? Evinizi hırsıza, yangına, doğalgaz kaçağına karşı korumak istiyorsanız, Data güvenlik alarm sistemi  Beyoğlu paket olarak satış yapmaktadır, kablosuz ve kumandalı alarm sistemi hiçbir kurulum bilgisi gerektirmeden 10 dakikada kurabileceğiniz bir üründür. Diğer eski ürünler gibi evinizi ya da işyerinizi metrelerce kablolarla sarmanıza gerek yoktur.

  • Alarm sistemi sesle çevreyi uyarır (120 Desibel Sesle)
  • Alarm sistemi mekanın sahiplerini cep telefonlarından arar.
  • Yangın
  • Doğalgaz
  • Su Baskını
  • Karbon monoksit
  • Ani ısı artışları
  • Hırsızlık

Güvenlik Alarm sistemleri yangından, gaz kaçağından, su baskınlarından korumak gibi önceden uyarı veren seri sistemlerden birkaçıdır, alarm sistemi fonksiyonlarına arttırabiliriz.

Alarm sistemi kesinlikle kablosuz olması lazımdır, eskiden kablosuz alarm sistemleri oldukça pahalıydı ve küçük işletmeler ya da evlere kablosuz alarm sistemi takmak çok maliyetliydi, piyasada var olan kablosuz ve ucuz markalar ise güvenlik firmaları tarafından onaylanmıyor, Beyoğlu güvenlik sistemi kullanılmıyordu, fakat birkaç senedir Data alarmın satışını yaptığı Data alarm sistemi hem kablosuzdur hem de %100 güvenli, en iyi alarm sistemidir. Yüzlerce kurulum yapılan yerlerden hiçbir şikayet ve sorun almamış olup 30 yıldan fazla süredir piyasada olan alarm sistemleri daha çok sorun vermektedirler. Data alarm sistemini siz kendinizde kablosuz olmasından dolayı 10 dakikada kurup kumandalarıyla ya da tuş panelinden istediğiniz gibi kurulum yapabilirsiniz.

 Güvenlik Sistemleri Ev İçinde Kurma Modu
güvenlik sistemleri ev içinde kurma modu 2 şekilde kurulur, ev içinde kurulum ve ev dışında kurulum modudur. Ev içinde kurulum modunda gözler devreden çıkar ve gözler hareket algılamaz, sadece manyetik kontak devreye girer. Manyetik kontaklar kapılara, pencerelere, hırsızın girebileceği muhtemel yerlere takılır, siz evin içinde ev modunda kurduğunuzda pencereden ya da kapıdan hırsız girmeye çalışırsa alarm sistemi devreye girer ve hem sesle hem de cep telefonlarını otomatik arayarak uyarı verir.

 Güvenlik Sistemleri Ev Dışında Kurma Modu
Bu modda hem manyetik kontaklar devreye girer, hem de gözler devreye girer. Gözler hareket algıladığında hem sesle uyarır hem de cep telefonlarınızı otomatik olarak arar. Ev dışında kurduğunuzda alarm sistemi evde evcil hay Beyoğlu kedi ve köpek algılamaz. Alarm sistemi Beyoğlu algılamayan yeni nesil pır dedektörlerden oluşmaktadır.

 Ev Güvenlik İşyeri Kamera Alarm Sistemleri Kurdurmak Yasalmıdır?

Ev ya da işyeri güvenlik sistemleri paketleri satarken bu tarz sorular doğal olarak ortaya çıkmaktadır. Siz ön kapınızı, garajınızı ya da evde yoğun olduğunuz yerleri gözetlemek isteyebilirsiniz. Bunlarda normaldir, kasiyerin olduğu yeri daha yakından izlemek için güvenlik kameraları ya da giyim ürünleri satılan bir mağazada kameralar ve alarm sistemi yerleştirebilirsiniz. Ama giyim mağazası sahibi soyunma odalarına ya da giysilerin, rafların altından mal çalan müşterilerinle sorunları varsa ve buralara kamera yerleştirirseniz o zaman yasal bir süreç başlayabilir. Böyle hırsızlık durumlarında çalışanların daha dikkatli olması gerekmektedir. Ev ve işyeri kamera sistemleri konusunda biraz araştırma yaptık, dilerseniz onları inceleyelim.

Konut Ev Güvenlik Kameraları Yasalmıdır?

slider-img1

Evde bir aile yaşıyor ve onların izni olmaksızın hiçbir uyarı levhası olmayan, gizlenmiş, açıkta olmayan kameralar monte etmek, makul alanlar dahi olsa kesinlikle yasaktır. Birisini izinsiz izlemek kesinlikle yasaktır, bizim paketlerimizde de ev güvenlik alarm sistemleri ve gizli olarak kamera sistemleri satışımız vardır. Kamera sistemleri gizli olması şu sebeptendir, bebeklerini izlemek, bakıcıları izlemek, hastalarına bakan bakıcısını izlemek için aileler gizli kameralar tercih etmektedir. Bunlar tamamen gizli ve habersiz sistemler değildir, psikolojik baskı uygulamamak için gizli kayıt yapan sistemlerdir.

Evde çocuk varsa onların da hayatlarını, büyümelerini arşivlemek isteyen aileler yine açık açık kameralar gözüksün istemezler, gelen misafirler rahatsız olur diye yine kameralarını açık açık görünür yapmazlar ama evde kamera sistemi olduğunu belirtirler. Birisinden izinsiz ses ve görüntü kaydı yapmak kesinlikle yasaktır ve doğru değildir. Burada özet olarak şuna dikkat etmeliyiz, apartman kapısı önüne kamera konulacak ses ve görüntü kaydı alınacaksa apartman  Beyoğlu güvenlik sistemleri sakinlerinden izin alınması gerekmektedir. Dış kapıya konulan görüntülü diafon sistemleri böyle değildir, onlar anlık görüntü sağlar ve kapı gözü görevi görür, birçoğunda kayıt özelliği yoktur.

 İşyeri Kamera Sistemleri Güvenlik Kameraları Yasalmıdır?

Büyük işletmeler daha katı olmasına rağmen küçük ve orta ölçekli işletmeler için belli olan kurallar ev kamera sistemleriyle aynıdır. Bir çalışanın sahip olduğu çalışma alanına izinsiz gizli kamera ya da ses kaydı yerleştirmek etik olarak doğru değildir. Banyo, soyunma odası, otel odaları, asansör girişlerine kamera yerleştirmek doğru değildir. Çalışanları izlemek ve iş takibi yapmak her işletme için artık ihtiyaç ve gerekliliktir, bunu yapmaya çoğu işletme neredeyse mecburdur. 50 den fazla şubesi olan yüzlerce patron vardır, çalışanlarını aynı anda cep telefonunun bir penceresinden izleyerek iş takibi yapmalıdır, her gün her birini tek tek gezip iş takibi yapamaz.

Bir çok kurum sağladığı güvenlik sistemlerine aylık belirli ücretler talep etmektedir. Bizler sizlerden tek sefer de ücret alıyor sistemi kuruyor ve ilerleyen dönemler de hiçbir aylık ücret talep etmiyoruz. Belirli zamanlar da bakım masraflarınız haricinde sürpriz masraflarla karşılaşmanız gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sebeple Beyoğlu güvenlik sistemleri hakkında çok fazla referansımız da mevcuttur. Sizlere sağlanan bu imkanların yanında konusunda uzman olan danışmanlarımızdan da istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz. Her zaman en doğru ve mantıklı şekilde sizlere güvenlik ve kamera sistemleri hakkında hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

 

Bir cevap yazın