Gün içerisinde ve hatta belki de gün boyunca İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisi Beyoğlu’dur. Özellikle alkollü mekanların bu ilçe içerisinde çok fazla olması, gece hayatının da çok yoğun bir şekilde yaşanmasını sağlamaktadır. Haberler de her zaman Beyoğlu içerisinde bazı sorunların yaşandığını, bir mekan içerisinde kavga olduğunu hatta çok ileri seviyeler de adam yaralama gibi vakaların meydana geldiğine şahit olmuşsunuzdur. Tüm bunları dikkate aldığımızda öncelikle bu gibi problemlerin aydınlatılması için Beyoğlu güvenlik sistemleri çok büyük önem taşımaktadır. Çünkü tüm bu güvenlik sistemlerine dahil edilen 7\24 kayıt tutan kameralar mekanların ve işletmelerin en büyük güvenlik dostudur. Eğer sizin işletmenizde kameralı bir güvenlik sistemi mevcut değilse en kısa sürede edinmeniz gereklidir.

dsc-fiyat3

 

Beyoğlu kamera ve güvenlik sistemleri

Data Güvenlik Alarm sistemleri olarak İstanbul’un her ilçesinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Özellikle Beyoğlu bölgesinde yaptığımız çalışmalarımız her zaman satış sonrası desteğe ihtiyaç duyan çalışmalardır. Bu sebeple tüm ilçeler de olduğu gibi burada da 7\24 garantili servis hizmeti vermekteyiz. Bu servis hizmeti verdiğimiz Beyoğlu güvenlik sistemlerisizin zaman içerisinde yaşayacağınız basit sorunları en problemsiz şekilde aşmanız için çok önemlidir. Ayrıca bu tarz basit sorunlar o an sizin yaşamanız muhtemel olan bir olayı kayıt altına alamaması demek ciddi bir sorun yaşamanız ve hatta güvenlik sisteminin hiçbir anlamının bulunmaması demek anlamına gelir. Bu yüzden sizler bir sorun yaşadığınız da anında müdahale ediyor ve sorunları gideriyoruz.

  • Alarm sistemi sesle çevreyi uyarır (120 Desibel Sesle)
  • Alarm sistemi mekanın sahiplerini cep telefonlarından arar.
  • Yangın
  • Doğalgaz
  • Su Baskını
  • Karbon monoksit
  • Ani ısı artışları
  • Hırsızlık

slider-img1

 

Bir çok kurum sağladığı güvenlik sistemlerine aylık belirli ücretler talep etmektedir. Bizler sizlerden tek sefer de ücret alıyor sistemi kuruyor ve ilerleyen dönemler de hiçbir aylık ücret talep etmiyoruz. Belirli zamanlar da bakım masraflarınız haricinde sürpriz masraflarla karşılaşmanız gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sebeple Beyoğlu güvenlik sistemleri hakkında çok fazla referansımız da mevcuttur. Sizlere sağlanan bu imkanların yanında konusunda uzman olan danışmanlarımızdan da istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz. Her zaman en doğru ve mantıklı şekilde sizlere güvenlik ve kamera sistemleri hakkında hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

 

Beyoğlu Kamera Sistemleri

Günümüzde İstanbul’ un en fazla turist akınına uğrayan merkezlerinden birisi de Beyoğlu ilçesidir. Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi gibi sadece bir gün içerisinde milyonlarca turiste ev sahipliği yapan bir turizm merkezinde günün her saatinde hayat hızlı şekilde akmaktadır. Gündüz saatlerinde tarihi ve kültürel gezilerin yoğun şekilde yapıldığı, geceleri de gece hayatının hız kazandığı bir ilçe olan Beyoğlu ilçesinde işyerleri için güvenliğin sağlanabilmesi için uygun koşulların oluşturulması gerekir. Bunun içinde günümüzde Beyoğlu kamera sistemleri hizmetlerimiz ile yanıt vermekteyiz. Gelişmiş kamera teknolojisini etkin biçimde kullandığımız hizmetlerimiz sayesinde her mekanda en yüksek güvenlik koşullarını sağlayabilmenize yardımcı oluyoruz. Özellikle güvenlik sistemlerinin lüks bir teknoloji olmaktan çok elzem ihtiyaç haline geldiği Beyoğlu ilçesinde yeni nesil cihaz ve teknolojileri kullanarak, işyerlerinde güvenliği sağlıyoruz.

İşyerleri İçin Keşif Desteği

Her mekanda kamera sistemlerinin uygulanması standart bir işlemdir. Ancak standart şekilde yapılacak kamera kurulum işlemleri bilinçsiz ve yetersiz ekipmanla yapıldığında yeterli güvenlik kriterlerini oluşturamaz. Bununla birlikte standart kurulumu prosedürlerinin uygulanması da her mekanda doğru bir kullanım standardını oluşturmaz. Bu yüzden her mekana özel olarak kamera sistemlerinin uygulanışına ilişkin detaylar belirlenmelidir. Güvenlik açıklarından, mekânsal ve hatta lokasyon kaynaklı değişkenlik gösterebilecek koşulların göz önünde bulundurulması gerekir. Mekana yönelik olarak oluşabilecek her türlü güvenlik riskinin göz önünde bulundurularak Beyoğlu kamera sistemleri hizmetlerimizi sağlıyoruz. Bu şekilde her mekanda en yüksek güvenlik kriterlerini sağlayabilme imkanına sahip olabiliyoruz.

Deneyimli ve uzman personellerimiz ile Beyoğlu ilçesinde özellikle fazlasıyla eski olan mimari yapısına uygun olarak şekillendirdiğimiz kamera sistem uygulamalarımız sayesinde mekanlarda dışarıdan gelebilecek her türlü tehdide karşı en yüksek kalitede güvenlik kriterlerini sağlayabilmekteyiz. Deneyimli ekibimizin her mekana yönelik olarak sağladığı özel güvenlik sistemi çözümlerimizden yararlanabilmek için firmamıza başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Bilgi almak, hizmet başvurusunda bulunmak ya da kullanım sırasında karşılaşılan ihtiyaç ve sorunlara ilişkin destek talebinde bulunabilmek için 7/24 kesintisiz olarak Beyoğlu kamera sistemleri çağrı merkezi numaralarımızdan firmamızın yetkili personelleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde kamera sistemlerinin günün her saatinde etkin biçimde kullanılabilir durumda aktif şekilde çalışmasını güvence altına alabilirsiniz.

Bir cevap yazın