Evinizin, ofisinizin ya da iş yerinizin tam anlamıyla güvenli olması sizler için ne kadar önemli? Eğer gerçekten güvenliğe çok dikkat eden bir kişiyseniz sizleri güvenlik sistemleri kullanmaya davet ediyoruz. Çünkü gerçek anlamda kendinizi en güvenli şekilde korumak için bu tarz güvenlik sistemlerinden faydalanmanız gereklidir. Özellikle Başakşehir güvenlik sistemleri konusunda çok talep gören noktaların başında gelmektedir. Hem planlı mimarisi hem de gelir düzeyi yüksek olan kişilerinde bu bölgeler de oturması, Başakşehir içerisinde alarm ve kamera sistemlerine de yönelimi arttırmıştır. Bizler de Başakşehir içerisinde her noktada sizlere bu hizmetleri vermekteyiz.

dsc-fiyat3

Güvenlik Kamera Sistemleri

Alarm sistemi evinizi ya da işinizi güven altına almak için kurduracağınız sistemlerdir ve biz bunu farkındayız, alarm sisteminde dikkat edilmesi gereken en önemli faktör yanlış alarm vermemesidir. Sizin için hazırladığımız paketlerdeki alarm sistemleri asla yanlış alarm vermez. Elektrik gidip gelmelerinde yanlış alarm vermez ve alarm sisteminden yana asla sorun yaşamazsınız.

Güvenlik kamera sistemleri  oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır, elbette kamera sistemleri ya da alarm sistemleri yaptıran firmalar öncelikle can ve mal güvenliğini göz önüne alarak sistemler kurdurmaktadırlar, bu en doğal ve en tabi istektir. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ve ekonomideki dengesiz büyümeler güvenlik sistemlerine olan ihtiyacı her geçen gün arttırmaktadır.   civarında eskiden kamera sistemi, güvenlik sistemi yaptırmak oldukça maliyetli bir işti, aslında maliyetli olması firmaların aç gözlülüğünden kaynaklanmıyordu, ülke genelinde ürün fiyatları o kadar yüksekti ki, ucuz ve profesyonel bir sisteme sahip olmak imkansızdı, o yüzden ancak bankalar, döviz büroları ya da kuyumcu gibi yerler bu tarz sistemlere sahip olabiliyorlardı.

hırsızlık vakaları globalleşmenin ve   büyümesinden kaynaklanan sebeplerden her geçen gün artmaktadır. Hırsızlığı önlemenin en kolay ve en etkili yolu alarm sistemidir. Alarm sistemi caydırıcıdır, hırsızları mekanınızdan uzak tutar. Caydırıcı olmasının başlıca sebepleri şunlardır.

  • Alarm sistemi sesle çevreyi uyarır (120 Desibel Sesle)
  • Alarm sistemi mekanın sahiplerini cep telefonlarından arar.
  • Yangın
  • Doğalgaz
  • Su Baskını
  • Karbon monoksit
  • Ani ısı artışları
  • Hırsızlık

Güvenlik Alarm sistemleri yangından, gaz kaçağından, su baskınlarından korumak gibi önceden uyarı veren seri sistemlerden birkaçıdır, alarm sistemi fonksiyonlarına arttırabiliriz.

Alarm sistemi kesinlikle kablosuz olması lazımdır, eskiden kablosuz alarm sistemleri oldukça pahalıydı ve küçük işletmeler ya da evlere kablosuz alarm sistemi takmak çok maliyetliydi, piyasada var olan kablosuz ve ucuz markalar ise güvenlik firmaları tarafından onaylanmıyor, güvenlik sistemi kullanılmıyordu, fakat birkaç senedir Data alarmın satışını yaptığı Data alarm sistemi hem kablosuzdur hem de %100 güvenli, en iyi alarm sistemidir. Yüzlerce kurulum yapılan yerlerden hiçbir şikayet ve sorun almamış olup 30 yıldan fazla süredir piyasada olan alarm sistemleri daha çok sorun vermektedirler. Data alarm sistemini siz kendinizde kablosuz olmasından dolayı 10 dakikada kurup kumandalarıyla ya da tuş panelinden istediğiniz gibi kurulum yapabilirsiniz.

slider-img1

İstanbul ve başakşehirin tüm semtlerine KALİTELİ Alarm Sistemleri´ni en ucuz fiyatlarla Sunuyoruz. Alarm Sistemi Kurdururken Nelere Dikkat Etmeliyim? Marka Niçin Önemli

Alarm Güvenlik Sistemleri, Ev, İş yeri, Site, Apartman, Ofis, Dükkan, Depo, Fabrika gibi istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz Hırsız Soygun Alarm sistemi Hırsızlık ev sahipleri ya da küçük işletmeler için sürekli bir endişe kaynağıdır. Dünya çapında şirketler ve aileler bu suçları caydırmak ve bu suçları önlemek için giderek daha güçlü tedbirler uyguluyorlar. Evinize ya da işyerinize güvenlik sistemleri ile siz de koruyabilirsiniz. Bu çok yönlü ve yararlı ev güvenlik çözümleri aileniz için değerli korunma, ev ve iş için mükemmel koruma sunmaktadır.Data Güvenlik sizin için doğru seçim bulmanıza yardımcı olmak için en iyi ev ve işyeri güvenlik sistemlerini  bir araya getirdi.

Eğer çok sık seyahatlere çıkıyorsanız, hem eviniz hem de çalışma alanlarınız boş kalıyorsa hırsızlara da açık bir şekilde kalıyor demektir. Evinizin içinde, pencereler de kapılarda hem kamera hem de hareket sensörlerinin olmaması, hırsızlar için direk hedef noktalarından birisi demektir. Her zaman dikkatli ve önlemini en baştan alan kişilerden olmanızı tavsiye ederiz. Bu sebeple sizlere Başakşehir güvenlik sistemlerikonusunda hizmet vermekteyiz. Kameraların kullanımı güvenlik sistemleri içerisinde çok değerli bir yere sahiptir. Çünkü sizin için delil niteliği taşıyan bu ürünler her zaman elinizde bir belge olmasını sağlar. Eğer siz bir olay yaşadıysanız bunu rahatlıkla adli makamlara beyan edebilir, gerekli olan işlemlerin daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın