İstanbul Bakırköy konumunda hayalindeki Alarm sistemi burada!

Bakırköy, İstanbul’un güzide merkezi ve turistik semtlerinden birisidir. Her yıl ve her mevsim binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Bakırköy’de Alarm sistemleri ve kamera sistemleri seçeneklerinden birisini tercih ederken dikkat etmeniz gereken hususları açıklayacağız.

Öncelikle hangi Alarm sistemi seçenekleri uygun fiyatlı ve konforlu olacaktır bunlara göz atalım. Bilindiği üzere alarmlar, kiralama fiyatları nedeniyle pek tercih edilmek istenmeyen, çok da konforlu olmayan, kimi zaman merkezi sistemli  yer almayan güvenlik seçeneklerindendir. Alternatif olarak son yıllarda ziyaretçilerin tercih ettiği aylık kiralık alarmlar var ise de uygun fiyatlı değildir, evinizdeki konforu artıran, desi alarm sistemi merkezi konumda yer alan bir güvenlik seçeneğidir. Bakırköy yıllık kiralık alarm hizmeti alabileceğiniz güzel bir semttir. Data Güvenlik alarm Fiyatları  TL den başlayan seçeneği bulunmaktadır.

dsc-fiyat3

Ev İşyeri Güvenlik Kamera Sistemleri

İstanbul’un en yoğun semtlerinden biri olan Bakırköy içerisinde her gün kaos ortamı yaşanmaktadır. Bu durum da insanların güvenlik sorunları yaşamasına ve kaygılarının artmasına neden olmaktadır. Eğer sizler de bu konuda bir kaygı yaşıyorsanız Bakırköy ev işyeri kamera sistemleri konusunda gerekli bilgileri edinmeniz gereklidir. Çünkü sizlerin en güvenli şekilde yaşamını idame ettirmesi çok önemlidir. Bizler de her zaman bu konuda hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Çevreniz de çok kişinin hırsızlık ve benzeri vakalar yaşadığına şahit olmuşsunuzdur. Bu durumu sizlerin de yaşamaması için gerekli olan şeylerin başında kameralı güvenlik sistemleri gelmektedir. Eğer eviniz de ya da iş yerinizde kameralı güvenlik sistemleri kullanıyor ve tercih ediyorsanız her zaman hırsızlardan bir adım öndesiniz demektir.

hırsızlık vakaları globalleşmenin ve büyümesinden kaynaklanan sebeplerden her geçen gün artmaktadır. Hırsızlığı önlemenin en kolay ve en etkili yolu alarm sistemidir. Alarm sistemi caydırıcıdır, hırsızları mekanınızdan uzak tutar. Caydırıcı olmasının başlıca sebepleri şunlardır.

  • Yangın
  • Doğalgaz
  • Su Baskını
  • Karbon monoksit
  • Ani ısı artışları
  • Hırsızlık

Alarm sistemi kesinlikle kablosuz olması lazımdır, eskiden kablosuz alarm sistemleri oldukça pahalıydı ve küçük işletmeler ya da evlere kablosuz alarm sistemi takmak çok maliyetliydi, piyasada var olan kablosuz ve ucuz markalar ise güvenlik firmaları tarafından onaylanmıyor, güvenlik sistemi kullanılmıyordu, fakat birkaç senedir Data alarmın satışını yaptığı Data alarm sistemi hem kablosuzdur hem de %100 güvenli, en iyi alarm sistemidir. Yüzlerce kurulum yapılan yerlerden hiçbir şikayet ve sorun almamış olup 30 yıldan fazla süredir piyasada olan alarm sistemleri daha çok sorun vermektedirler. Data alarm sistemini siz kendinizde kablosuz olmasından dolayı 10 dakikada kurup kumandalarıyla ya da tuş panelinden istediğiniz gibi kurulum yapabilirsiniz.

Konut Ev Güvenlik Kameraları Yasalmıdır?

slider-img1

Evde bir aile yaşıyor ve onların izni olmaksızın hiçbir uyarı levhası olmayan, gizlenmiş, açıkta olmayan kameralar monte etmek, makul alanlar dahi olsa kesinlikle yasaktır. Birisini izinsiz izlemek kesinlikle yasaktır, bizim paketlerimizde de ev güvenlik alarm sistemleri ve gizli olarak kamera sistemleri satışımız vardır. Kamera sistemleri gizli olması şu sebeptendir, bebeklerini izlemek, bakıcıları izlemek, hastalarına bakan bakıcısını izlemek için aileler gizli kameralar tercih etmektedir. Bunlar tamamen gizli ve habersiz sistemler değildir, psikolojik baskı uygulamamak için gizli kayıt yapan sistemlerdir.

Evde çocuk varsa onların da hayatlarını, büyümelerini arşivlemek isteyen aileler yine açık açık kameralar gözüksün istemezler, gelen misafirler rahatsız olur diye yine kameralarını açık açık görünür yapmazlar ama evde kamera sistemi olduğunu belirtirler. Birisinden izinsiz ses ve görüntü kaydı yapmak kesinlikle yasaktır ve doğru değildir. Burada özet olarak şuna dikkat etmeliyiz, apartman kapısı önüne kamera konulacak ses ve görüntü kaydı alınacaksa apartman  güvenlik sistemleri sakinlerinden izin alınması gerekmektedir. Dış kapıya konulan görüntülü diafon sistemleri böyle değildir, onlar anlık görüntü sağlar ve kapı gözü görevi görür, birçoğunda kayıt özelliği yoktur.

Eğer son zamanlar da yaşanan olumsuz durumlardan endişe duyuyor ve en kısa sürede bu sorunların yaşanmamasını istiyorsanız, satın alacağınız güvenlik sistemlerinin her zaman kameralı bağlantılardan oluşmasına da dikkat etmeniz gereklidir. Örneğin bizim kurduğumuz Bakırköy kamera sistemleriher zaman görüntüleri birkaç gün boyunca kayıt altında tutar. Ayrıca internet bağlantısı ile 7\24 canlı izleme özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca evinde ya da ofisinde olmadığınız da kimlerin gelip uğradığını da merak ediyorsanız kameralı güvenlik sistemlerimizi incelemenizi öneririz. Zile basan birileri olduğunda evinizin zil sisteminde görüntülü konuşma imkanına da sahip olabilirsiniz. Kimin geldiğini, kimin uğradığını en basit ve hızlı şekilde görmeniz için tasarlanmış olan bu sistemlerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın