Alarm sistemleri genellikle hırsızlık, yangın, acil sağlık durumları ve gaz kaçakları gibi tehlikelerden korunma amacıyla ortaya çıkmıştır. Biz ise, hırsız alarm sistemleri alanında kendimizi geliştirmiş ve bu sistemlerin hem satışını hem de teknik servis hizmetini yapmaktayız. Size sunduğumuz çözümler ile ev veya iş yerlerinizin güvenini kolayca sağlayabilirsiniz.

Hırsız alarm sistemleri satış ve teknik servis konularında etkinlik göstermekte olan Gebze alarm sistemleri, uzun yıllardır sürdürdüğü kullanıcı deneyimi ile birçok değişik projeye imza atmıştır. Slogan olarak seçmiş olduğumuz “Güvenli Hayatlar ve Güvenli Mekanlar” yaklaşımına uyarak, bir işyerinin ya da evin ihtiyaç duyabileceği tüm sistemleri ve yetkili teknik servis ürünlerini bünyemizde bulundurmaktayız. Yapmış olduğumuz işte deneyimli olan uzman personelimiz, sizin için ücretsiz keşif yaparak istekleriniz doğrultusunda hareket edip, kendi tecrübelerimizi de katarak en uygun alarm sistemini kurmaktadır.

Bahçelievler Alarm kamera ve Güvenlik Sistemleri

Evimizde, ofisimiz de ya da kendi rahat hissetmek istediğimiz herhangi bir yerde tam anlamıyla tehlikelere karşı önlem aldığınızı düşünüyor musunuz! Eğer evinizde güvenlik sistemlerinden birisi yok ise öncelikle çok güvenli bir şekilde başınızı yastığınıza koyduğunuzu düşünmeyin. Çünkü sizlere gerçek anlamda güvenlik sağlayan unsurlar evinizde eksik demektir. Eğer siz de Bahçelievler kamera sistemleri hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız ilk olarak makalemizi dikkatli bir şekilde okumalısınız. Ülkemizde de son zamanlarda hızlı bir şekilde gelişim gösteren alarm sistemlerinde öncü konumda olmak öncelikle bizlerin şeref duymasını sağlamaktadır. Sizin için her zaman en güvenli ve en mantıklı olan işleri yapıyoruz.

Eğer Bahçelievler kamera sistemleri hakkında detaylı bilgilere sahip değilseniz, karşınıza çıkacak olan fiyatlar konusunda olumsuz düşünceleriniz var ise, Desi Alarm olarak sizlere sunduğumuz fiyat avantajlarına göz atmanız gereklidir. Çünkü isterseniz peşin, isterseniz kredi kartına taksitli şekilde ödeme imkanları mevcuttur. Bu durum sizlerin güvenlik sistemlerinden daha kolay faydalanmanız için kurulmuştur. Ayrıca evimde ya da ofisimde güvenlik sistemlerine gerek yok demeyin! Ne zaman başınıza ne geleceği konusunda hiçbir fikriniz olmayabilir. Her gün binlerce hırsızlık vakası yaşanıyor. Ancak binlerce hırsızlık vakaları da alarm sistemleri sayesinde engelleniyor. İlk başta hırsızlar alarm sistemleri takılı olan yerlere girmeye cesaret edemiyorlar.

 

Alarm sistemi kesinlikle kablosuz olması lazımdır, eskiden kablosuz alarm sistemleri oldukça pahalıydı ve küçük işletmeler ya da evlere kablosuz alarm sistemi takmak çok maliyetliydi, piyasada var olan kablosuz ve ucuz markalar ise güvenlik firmaları tarafından onaylanmıyor, Bahçelievler güvenlik sistemi kullanılmıyordu, fakat birkaç senedir Data alarmın satışını yaptığı Data alarm sistemi hem kablosuzdur hem de %100 güvenli, en iyi alarm sistemidir. Yüzlerce kurulum yapılan yerlerden hiçbir şikayet ve sorun almamış olup 30 yıldan fazla süredir piyasada olan alarm sistemleri daha çok sorun vermektedirler. Data alarm sistemini siz kendinizde kablosuz olmasından dolayı 10 dakikada kurup kumandalarıyla ya da tuş panelinden istediğiniz gibi kurulum yapabilirsiniz.

Bahçelievler kamera sistemlerini bu semtin her mahallesinde aktif olarak gerçekleştirmekteyiz. Siz dilerseniz istediğiniz mahalleye ve konuma gelip gerekli keşifleri yapıyoruz. Konusunda uzman olan çalışanlarımız sizlerin güvenlik ve kamera sistemlerinden en iyi şekilde yararlanmanız, bu sistemin de en doğru şekilde kurulması için çalışmalar yapıyorlar. Bu da çok önemli bir konudur. Günümüzde bazı elektrik ustaları da hazır alarm sistemleri satın alarak montaj işlemi yapıp para kazanıyor. Ancak sizin için güvenlik önlemleri bu kadar basit olmamalıdır. Çünkü yapılan işlemler de keşif işlemini yapan kişinin muhakkak bu konu üzerinde uzman olan kişilerden birisi olmalıdır. Çünkü her yapı farklı açılarda ve farklı biçimlerde tasarlandığı için, sistemlerin en basit şekilde kabataslak yerleştirilmesi de doğru değildir.

 

slider-img1

Evde bir aile yaşıyor ve onların izni olmaksızın hiçbir uyarı levhası olmayan, gizlenmiş, açıkta olmayan kameralar monte etmek, makul alanlar dahi olsa kesinlikle yasaktır. Birisini izinsiz izlemek kesinlikle yasaktır, bizim paketlerimizde de ev güvenlik alarm sistemleri ve gizli olarak kamera sistemleri satışımız vardır. Kamera sistemleri gizli olması şu sebeptendir, bebeklerini izlemek, bakıcıları izlemek, hastalarına bakan bakıcısını izlemek için aileler gizli kameralar tercih etmektedir. Bunlar tamamen gizli ve habersiz sistemler değildir, psikolojik baskı uygulamamak için gizli kayıt yapan sistemlerdir.

GÜVENLİK SİSTEMLERİ İLE BAHÇELİEVLER DE HIRSIZA DUR!

Bahçelievler alarm sistemleri araması yaptığınızda ulaştığınız her çözüme itibar etmeyiniz. Sektörde çok niteliksiz ürünleri avantajlıymış gibi görünen fiyatlarla satan pek çok kişi ve kuruluş bulunmaktadır. Yalnız unutmayınız ki alarm sistemleri uzun süre hizmet verebilen donanımlar olmak durumundadır. Haydi size ucuz ürünler, beklenmedik zamanlarda arıza durumuna geçebilir ve bu durumda meydana gelen olumsuzlukları size duyuramaz. Bu durumda bu cihazlara ödediğiniz miktar çok düşük olsa da bir kayıp olarak kaydedilecektir. Sürekli arızalanan, bileşenlerinin ihtiyaçları tam olarak karşılamadığı bir sistem, ucuz da olsa avantajlı değildir. Bahçelievler alarm hizmetlerimiz kapsamında sizi bu sorunlardan uzaklaştırıyor ve en iyi çözümlere ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Biri şimdi arayarak alarm sistemleri çözümlerimizden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Uzman ekibimiz size konu hakkında detaylı biçimde bilgilendirecektir.

Bir cevap yazın