Yangın alarm sistemleri konusunda data güvenlik yangın alarm sistemi yönetmeliklere uygun olarak müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek duruma göre konvansiyonel yangın alarm sistemi veya adresli yangın alarm sistemlerini müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. Yangın alarm sistemleri konusunda eğitimli personellerimizle ile müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

y

yangın alarm sesi
yangın alarm devresi
yangın alarm sistemi
yangın alarm sistemleri fiyat
yangın alarm sistemleri hakkında bilgi
yangın alarm sistemleri nasıl çalışır
yangın alarm sistemleri bağlantı şeması
yangın alarm sistemleri megep

 

Adresli Yangın Alarm Sistemleri

Yangın alarm sistemleri konusunda büyük işletmelerde otellerde yangının hangi bölgeden geldiğini net olarak anlamak için adresli yangın alarm sistemleri kullanılır. Adresli yangın alarm sistemlerinin dedektor kapasitesi konvansiyonel yangın alarm sistemine göre daha fazladır. Tek bir hat üzerinde toplamda 120 kadar cihazı destekler ve hangi cihazdan bir arıza veya sinyal algılarsa o cihazı daha önceden tanımlamış olduğunuz gibi cihazın ekranında görebilirsiniz.

Konvansiyonel Yangın Alarm Sistemi

Yangın Algılama Konvansiyonel sistemleri
Yangın alarm sistemlerinde iki farklı sistem kullanılmaktadır, bir tanesi adresli yangın alarm sitemi, diyeri ise konvansiyonel yangın alarm sistemi küçük ve orta işletmelerde maliyeti açısından konvansiyonel yangın alarm sistemi kullanılır. Sistemin kurulacağı mekana göre doğru cihazları doğru panelleri kullanmak önemlidir. Yangın alarm sistemi projelerinizde detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için lütfen bizimle irtibata geçiniz.