istanbul-kamera-sistemleri

Güvenlikle ilgili çözümler arasında ilk akla gelen kamera sistemleri oluyor. Bu nedenle İstanbul kamera firması olan kurumların değişik ürün konseptlerini tanıtarak şirketlerin güvenlikle ilgili tedbir çalışmalarına katkı sunmaları yoğun mesai gerektiriyor. Data Güvenlik, İstanbul kamera firmaları arasında ürün gamı ve teknolojik yeterlilik açısından ideal markalar arasında yerini almıştır. Birçok kurum ve kuruluş için kamera güvenlik sistemlerinin tasarımını ve uygulamasını yapmıştır. Deneyimli, tecrübeli kadroya sahip bulunan Data Güvenlik, önemli ihtiyaçlardan birisi olan güvenlik için son teknolojik kamera sistemlerini tavsiye ediyor.

Kamera sistemleri

Klasik kamera sistemleri arasında yer alan analog sistemler atık tercih edilmiyor. Her ne kadar tercih edilmediğini ifade etmiş olsak da, hala bu kamera sistemlerini kullanan kurumlarda bulunuyor. Her şeyin geliştiği ve değiştiği bir çağda kamera sistemlerinin de bundan payına düşeni aldığını ifade edebiliriz. Dolayısıyla yeni kamera teknolojilerinin HD görüntü ve ses kalitesinden kesinlikle yararlanılması gerekiyor. Üstelik yeni kamera sistemleri az alana daha uzun kayıt yapma imkanı da sunuyor. Bu da, maliyetlerin azalması anlamına geliyor.

Günümüz kamera sistemlerinden en çok tercih edileni dijital sistemli olanlardır. Bunlar daha işlevsel ve daha iyi görüntü kalitesi sağlıyor. Kullanılan kameraların da oldukça uygun fiyata satışa sunulması, tercih edilebilirliklerini daha da artırıyor. Data Güvenlik tarafından kurumun sahip olması gereken kamera sistemleri belirlenebiliyor. Böylece ihtiyaca en uygun kamera sisteminin işyerine kazandırılması sağlanıyor.

İşyerindeki güvenlikle ilgili tedbirler arasında kamera sisteminin yeri büyüktür. İnsanların fazla olduğu yerlerde kontrolü sağlamak ve şüphe çeken olayları hemen tespit ederek müdahale etmek gibi avantajları yer alıyor. Ancak güvenliğin gün boyunca kamera ile tesis edilebilmesi mümkün değildir. Mesai saatleri haricinde gerçekleşecek hırsızlık olayları için kamera sistemleri yeterli değildir. Bu durumlarda güvenliği sağlayacak alarm sistemlerinin kesinlikle kullanılması icap ediyor. Kamera ve alarm sistemlerinin birlikte yer aldığı işyerlerinde herhangi bir hırsızlık olayının yaşanma ihtimali oldukça düşüktür.

Data Güvenlik; hem kamera hem de alarm sistemleri ürünleriyle kapsamlı güvenlik önlemleri almak isteyenlere en iyi ürünleri sunuyor.   Daha fazla bilgi için Data Güvenlik web sayfasından veya 0850 304 46 16 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.