Hırsızlık ev sahipleri ya da küçük işletmeler için sürekli bir endişe kaynağıdır. Dünya çapında şirketler ve aileler bu suçları caydırmak ve bu suçları önlemek için giderek daha güçlü tedbirler uyguluyorlar. Evinize ya da işyerinize güvenlik sistemleri ile siz de koruyabilirsiniz. Bu çok yönlü ve yararlı ev güvenlik çözümleri aileniz için değerli korunma, ev ve iş için mükemmel koruma sunmaktadır.Data Güvenlik sizin için doğru seçim bulmanıza yardımcı olmak için en iyi ev ve işyeri güvenlik sistemlerini İstanbul güvenlik sistemlerinde bir araya getirdi.

Sitemizdeki güvenlik sistemlerini dilerseniz kendiniz kurabilirsiniz, ek bir elektronik veya devre bilgisine ihtiyacınız olmayacak şekilde size hazır olarak ürünlerimiz kargoyla kapıda ödeme seçeneğiyle gönderilebilmektedir.

 

dsc-fiyat3

 

İstanbul Kamera Sistemleri

Dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul’ da, yoğun bir nüfus ve buna paralel dinamik bir yaşam tarzı var. Böylesi bir yaşam standardı içerisinde, güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri son derece önemli hale geliyor. Gündelik yaşam sırasında her an karşılaşılabilen çeşitli olaylar ve durumlar, kamera sistemleri sayesinde kayıt altına alınabiliyor. Yoğun nüfusa bağlı olarak, istatiksel olarak artan çeşitli suçlar konusunda da caydırıcı etkisi olan kamera sistemleri, her yaşam alanı için bir zorunluluk haline gelmiş durumda. Kamusal olarak güvenlikle ilgili yapılan yatırımlar sürekli artıyor. Akıllı şehir sistemlerinin kullanılması ve buna paralel kurulan çeşitli kamera sistemleri her ne kadar yoğun şekilde artıyor olsa da, bireysel olarak güvenlik sistemlerine başvurarak, yaşam alanlarının, iş yerlerinin güvenliğinin arttırılması, bir anlamda zorunlu hale gelmiş durumda. İstanbul Kamera sistemleri alanında büyük bir talebin olduğu şehirler arasında yer alıyor. Bununla birlikte, kurulacak kamera sistemleri ve güvenlik sistemlerinin, şehrin ihtiyaçlarına yönelik sistemler olması gerekiyor.

Kamera Sistemini Nasıl Seçmeliyim?

İstanbul Kamera sistemleri konusunda, titiz bir çalışmanın yapılması gereken bir şehirdir. Kamera sistemlerinin kurulmasını istediğiniz alanlar da, uzman teknik personellerimiz tarafından gerçekleştirilen ön keşif, yaşam alanınızın veya işyerinizin tüm güvenlik risklerinin ve özelliklerinin belirlenmesi sağlar. Bu sayede, alanın ihtiyacı olan güvenlik sistemi ve kamera sistemi net olarak belirlenebilir. Doğru kamera sistemi için, öncelikle alanında uzmanlaşmış teknik ekiplerimizden ön keşif talebinde bulunmanız önemlidir. Bu keşif sırasında ihtiyacınızın yapısı net olarak belirlenirken, aynı zamanda hangi kamera sistemlerinin gerekli çözümü oluşturacağı da hesaplanır. Hazırlanan çeşitli projeler arasından bütçe, ihtiyaçlar gibi değişkenlere bağlı olarak seçim yapabilen tüketicilerimizin onayı sonrasında, sistemin kurulum kısmı son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Keşif sırasında aynı zamanda yapılan iş planı çerçevesinde, kurulum işlemleri uzmanlarımız tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. İstanbul kamera sistemleri konusunda uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve deneyimi bulunan kuruluşumuz, güvenlik ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler oluşturma konusunda yüksek bir performansa sahiptir. Bölgenin tüm özel koşullarına uygun ve aynı zamanda ekonomik özelliklere sahip, profesyonel kamera sistemlerine firmamızın uzmanlığıyla ulaşabilirsiniz.

İstanbul‘de hırsızlık vakaları globalleşmenin ve İstanbul‘in büyümesinden kaynaklanan sebeplerden her geçen gün artmaktadır. Hırsızlığı önlemenin en kolay ve en etkili yolu alarm sistemidir. Alarm sistemi caydırıcıdır, hırsızları mekanınızdan uzak tutar. Caydırıcı olmasının başlıca sebepleri şunlardır.

  • Alarm sistemi sesle çevreyi uyarır (120 Desibel Sesle)
  • Alarm sistemi mekanın sahiplerini cep telefonlarından arar.
  • Yangın
  • Doğalgaz
  • Su Baskını
  • Karbon monoksit
  • Ani ısı artışları
  • Hırsızlık

İstanbul Güvenlik Alarm sistemleri yangından, gaz kaçağından, su baskınlarından korumak gibi önceden uyarı veren seri sistemlerden birkaçıdır, alarm sistemi fonksiyonlarına arttırabiliriz.

Alarm sistemi kesinlikle kablosuz olması lazımdır, eskiden kablosuz alarm sistemleri oldukça pahalıydı ve küçük işletmeler ya da evlere kablosuz alarm sistemi takmak çok maliyetliydi, piyasada var olan kablosuz ve ucuz markalar ise güvenlik firmaları tarafından onaylanmıyor, İstanbul güvenlik sistemi kullanılmıyordu, fakat birkaç senedir Data alarmın satışını yaptığı Data alarm sistemi hem kablosuzdur hem de %100 güvenli, en iyi alarm sistemidir. Yüzlerce kurulum yapılan yerlerden hiçbir şikayet ve sorun almamış olup 30 yıldan fazla süredir piyasada olan alarm sistemleri daha çok sorun vermektedirler. Data alarm sistemini siz kendinizde kablosuz olmasından dolayı 10 dakikada kurup kumandalarıyla ya da tuş panelinden istediğiniz gibi kurulum yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın