DSCAlarm fiyatları Dijital Güvenlik Kontrolleri (DSC), Hardware ve kablosuz evalarm panel ve tuş takımı üretiminde uzmanlaşmış hem ev sahibi ve profesyonel şirket ve ev güvenlikte önde gelen markalardan biridir, aynı zamanda tasarımları ve diğer algılama cihazları üreten, iletişim ürünleri ve yapısal kablolama çözümleri.

dsc-fiyatGüvenlik alarm sistemi üreticisi olarak dünyaca tanınan bir markadır. Data Güvenlik olarak firmamız büyük çoğunluklada DSC den faydalanmaktadır.tuş takımı kolay kullanımı ve sağlamlığı ile müşterilerinde beğenisini kazanmıştır. LCD ekran tuş takımları, sade tasarımı ve küçük ebatları ile oldukça kullanışlıdır.

dsc-fiyat2Dsc alarm üretici firma olarak güvenlik sektöründe ismini duyurmuş gereken saygıyı kullanıcılar ve müşteriler tarafından sağlamış bir üretici firmadır. Firmamız canada üretici türkiye alarm sistemlerinden de yararlanmakta olup,Panel,Keypad – Tuş Takımı,hareket dedektörleri satış ve servisi hizmeti vermektedir.

 

dsc-fiyat3

Evde işyerinizde bir güvenlik önlemi almak istiyorsanız ve bunun için henüz karar verememişseniz,Data Güvenlik sizlere ürün, hizmet, servis ve fiyat olarak yeterlidir. ana panel, alarm Keypadi- Tuş Takımı,hayvan algılamayan pır dedektörler,  duman dedektörleri, karbon monoksit dedektörleri ev alarm sistemi için kusursuz koruma sağlayabilecek güvenlik sistemi ürünleridir.

Güncel  alarm sistemi fiyatları

1 Hareket dedektörü, 1 manyetik kontak dahil standart paket:

 1499 TL

1 Hareket dedektörü, 1 manyetik kontak, 1 duman dedektörü dahil alarm sistemi:

1700  TL

1 Hareket dedektörü, 1 manyetik kontak, 1 duman dedektörü, 1 doğalgaz dedektörü dahil alarm sistemi:

1800 TL

DSC alarm sistemi fiyatı belirlerken ihtiyaç duyduğunuz hareket dedektörü, duman dedektörü, doğalgaz dedektörü eklemek isterseniz dedektör başına 150 TL ekleyerek sisteminizin fiyatını belirleyebilirsiniz.

Belirtilen fiyatlara: panel, akü, trafo, keypad, siren dahil olup montaj kurulum dahildir.

Ayrıca 1 yıl boyunca alarm takip merkezi hizmeti ücretsizdir (emniyet).

Alarm sistemi, kullanımı çok kolay bir dokunmatik ekran, akıllı telefon uygulaması, 2 yönlü ses ve ev telefonu hattı olmaksızın kablosuz alarm izleme için dahili bir kablosuz iletişim cihazı ile donatılmış en gelişmiş alarm sistemidir . Ayrıca iphone, ipad, android,cep telefonlarından veya internete bağlı bilgisayardan ışıklar, kilitler, termostat, panjurlar  çeşmeler kameralar ve daha fazlasını uzaktan kumanda edebilirsiniz. Dsc nihai güvenlik sistemi yükseltmesi için mükemmel bir seçimdir.  Dsc alarm paketleri entegre tuş takımı, siren ve yedek pil ile bir ana kontrol paneli içerir.

Sadece evinizi ve işyerinizi korumayın; daha sorunsuz çalışmasını sağlayın! Kısa mesaj hatırlatıcıları ve cep telefonunuzdan kapıları kapatma ve kilitleme özelliği ile bu ev güvenlik sistemi çok daha akıllıdır.

Akıllı güvenlik sistemleri , evde koruma sağlayan yeni nesil. Daha güvenli, daha kullanışlıdır. Dsc alarm sistemi  ile şaşırtıcı derecede ekonomiktir. Yerleşik kablosuz izleme sayesinde , 2 yönlü iletişim, teknolojisini ve son teknoloji bir mobil uygulama ile akıllı güvenlik, geleneksel ev güvenlik sistemlerinin ötesine geçen hafif bir sistemdir. Akıllı güvenlik sistemimizin olağanüstü özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

 

alarm sistemleri fiyatları ne kadar!

Bir cevap yazın