Yüksek kalite, uygun fiyat ve üst düzey hizmet anlayışını tüm çalışma sisteminde uygulamayı ilke edinen firmamız, ülke çapında geniş bir dağıtım ağına sahip olmakla beraber, proje uygulamalarında ise sektörün en önemli çözüm ortaklarındandır.

Data Güvenlik montajcı ve kullanıcıya geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Gerek fiyat gereksede teknoloji açısından her türlü güncel güvenlik problemlerine kesin çözüm sunar.Müşteri odaklı güvenlik hizmet anlayışı doğru ürün , doğru uyumluluk icersinde müşterilerimize gururla hizmet sunmaktadır .
Kalite avantajlarını bozmadan hizmet kalitesi ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak Data Güvenlik Olarak size sunmaktadir. Prensiplerimizden taviz vermeden CROW ALARM en kaliteli güvenlik ürünlerini uygun Fiyatlara sizlere sunmaya özen gösterir.

Crow Alarm’ın onarım uzmanları, her zaman, aşağıda belirtilenlerin hepsine profesyonel onarımlar yapmak için gerekli tüm alet ve yedek parçaları içeren tam donanımlı olarak gelir:

Crow Güvenlik Ürünleri
Crow Alarmlar ve bağlantılı donanım
Üçüncü parti alarm ve güvenlik sistemleri
Hareket Dedektörleri
HD CCTV sistemleri
Tuş takımı ve kumanda panoları
İç ve Dış Sirenler.

Her zaman bir mülke herhangi bir sayıda hizmet sunmak için tam donanımlı olarak geliyoruz, bu nedenle mülkünüzün güvenliğini gerçekten optimize etmek için hızlı ve uygun maliyetle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Eğer bir Crow Alarm alarm sistemi almak istiyorsanız bizi 0212 619 11 11 ve ya 0216 572 55 10 numaralı telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz.