ANALOG KAMERALAR
Analog CCTV Sistemleri, Kameralı güvenlik ve izleme sistemleri konusundaki klasik yapıdır.Box Kameralar, Dome Kameralar, Speed Dome Kameralar, IR LED diğer deyişle infrared Kameralar ,Day-Night (Gece Gunduz ) Kameraları,Digital Kayıt Cihazları (DVR lar) ,Matrix Switcher ,Lens vb gibi bilesenleri ile uzmanlar tarafından projenin gereklerine göre tasarlanır. Günümüz koşullarında elektronik güvenlik sektöründe bu alanda fiyatı düşük ürünler bulmak mümkündür. Ancak bu noktada gerek tüketicinin gerekse de firmaların dikkat etmesi gereken en önemli konu ürünleri hangi firmadan temin ettikleri yani ürün stoğu, satış sonrası teknik desteği gibi alanlarda kalıcı sonuçlar ve çözümler alabilmek olmalıdır.
A
A3
    A1
ANALOG DOME KAMERA
Analog CCTV Sistemleri, Kameralı güvenlik ve izleme sistemleri konusundaki klasik yapıdır.Box Kameralar, Dome Kameralar, Speed Dome Kameralar, IR LED .
Gece görüşlü, dome, gizli kameralar ve HD güvenlik kameralarını uygun fiyatlara … Analog kameralar CCTV endüstrisinde değişmez bir parçadır. Güvenlik …
A5
ANALOG BOX KAMERA
Kamera sistemi kurulan yere göre box kamera sistemleri çeşitleri kullanılmaktadır. Bunun bazı sebebleri ise kameranın üzerinde bulunan lenslerin kolaylıkla değiştirilebilir olmasıdır, box kamera lensleri 2,8mm 4 mm 6 mm 8 mm veya bunların dışında ayarlanabilir varifocal lensler bulunmaktadır. Bu lensler ise 4 mm ile 12 mm ayarlanabilme özelliğine sahiptir, çok uzak mesafeleri daha yakından görebilmek için 6*60 lensler kullanılmaktadır. Bu lensler site giriş çıkışlarında bu lensler kullanılarak gelen araçların ışıkları etkisiz hale getirilip araç plakalarını okumamızı sağlamaktadır. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.
 ANALOG GECE GÖRÜŞLÜ  KAMERA