Güvenlik Sistemleri  ticari müşterilere işletme güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmış güvenlik sistemleri sunmaktadır.

Güvenlik Sistemleri, Büyük istanbul bölgesinde işletmeler için video gözetim sistemlerini kuruyor, denetliyor ve onarıyor. İç ve dış mekan operasyonları için ihtiyaçlarınıza uygun birçok çözüm sunabiliriz. İster işiniz ister büyük isterse küçük olsun ister bir perakende alanı veya bir depo olsun, İttifak Güvenliği ihtiyaçlarınız için çalışan bir video gözetim sistemi tasarlayabilir.

Güvenlik Sistemleri müşterileri, crow tarafından 24 saat Acil Müdahale Merkezi ile izlenir. Son teknolojiye sahip profesyonel müşteri hizmetleri temsilcilerinden oluşan bir ekiple donatılmış olan şirket, yalnızca mülkiyetinizi değil, sizin için en önemli olanı yaşamını korumaya yönelik vurgu ile güvenlik izleme uzmanlığı sağlar – Aileniz (konut güvenliği için) ve Çalışanlarınız (ticari Güvenlik için). böylece Huzur Verirsiniz – günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün. takip ediyor.