Google


Eminönü bölgesinde hizmet veren firmamız alarm ve kamera sistemleri sayesinde iş yerlerinizi ya da evlerinizi kolaylıkla güvenli hale getirmenizi sağlıyor.

Eminönü Alarm Kamera

Eminönü’de alarm kamera konusunda tecrübeli ekibimiz en uygun maliyet ile ürünlerimizi sizlere sunarak güvenli alanlar oluşturmanızı sağlıyor.

 

Hırsızlık ev sahipleri ya da küçük işletmeler için sürekli bir endişe kaynağıdır. Dünya çapında şirketler ve aileler bu suçları caydırmak ve bu suçları önlemek için giderek daha güçlü tedbirler uyguluyorlar. Evinize ya da işyerinize güvenlik sistemleri ile siz de koruyabilirsiniz. Bu çok yönlü ve yararlı ev güvenlik çözümleri aileniz için değerli korunma, ev ve iş için mükemmel koruma sunmaktadır.Data Güvenlik sizin için doğru seçim bulmanıza yardımcı olmak için en iyi ev ve işyeri güvenlik sistemlerini Eminönü güvenlik sistemlerinde bir araya getirdi.

Sitemizdeki güvenlik sistemlerini dilerseniz kendiniz kurabilirsiniz, ek bir elektronik veya devre bilgisine ihtiyacınız olmayacak şekilde size hazır olarak ürünlerimiz kargoyla kapıda ödeme seçeneğiyle gönderilebilmektedir.

dsc-fiyat3

Güvenlik Kamera Sistemleri  Eminönü

 Eminönü ev alarm sistemi mevcut sistemleri ve onların yeteneklerinden bilgilerin yanı sıra kendi ihtiyaçlarını doğru bir anlayış gerektiren, hassas bir satın alma gerektirir. En sofistike alarm ev güvenlik sisteminden en düşük alarm sistemine kadar piyasada olan bütün alarm sistemlerini test edip sizin için en uygun paketi hazırladık.

Alarm sistemi evinizi ya da işinizi güven altına almak için kurduracağınız sistemlerdir ve biz bunu farkındayız, alarm sisteminde dikkat edilmesi gereken en önemli faktör yanlış alarm vermemesidir. Sizin için hazırladığımız paketlerdeki alarm sistemleri asla yanlış alarm vermez. Elektrik gidip gelmelerinde yanlış alarm vermez ve alarm sisteminden yana asla sorun yaşamazsınız.

Güvenlik kamera sistemleri Eminönü içinde oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır, elbette kamera sistemleri ya da alarm sistemleri yaptıran firmalar öncelikle can ve mal güvenliğini göz önüne alarak sistemler kurdurmaktadırlar, bu en doğal ve en tabi istektir. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ve ekonomideki dengesiz büyümeler güvenlik sistemlerine olan ihtiyacı her geçen gün arttırmaktadır.  Eminönü civarında eskiden kamera sistemi, güvenlik sistemi yaptırmak oldukça maliyetli bir işti, aslında maliyetli olması firmaların aç gözlülüğünden kaynaklanmıyordu, ülke genelinde ürün fiyatları o kadar yüksekti ki, ucuz ve profesyonel bir sisteme sahip olmak imkansızdı, o yüzden ancak bankalar, döviz büroları ya da kuyumcu gibi yerler bu tarz sistemlere sahip olabiliyorlardı.

gülenyüz-kuyumculuk_3

Eminönü hırsızlık vakaları globalleşmenin ve  Eminönü  büyümesinden kaynaklanan sebeplerden her geçen gün artmaktadır. Hırsızlığı önlemenin en kolay ve en etkili yolu alarm sistemidir. Alarm sistemi caydırıcıdır, hırsızları mekanınızdan uzak tutar. Caydırıcı olmasının başlıca sebepleri şunlardır.

  • Alarm sistemi sesle çevreyi uyarır (120 Desibel Sesle)
  • Alarm sistemi mekanın sahiplerini cep telefonlarından arar.
  • Yangın
  • Doğalgaz
  • Su Baskını
  • Karbon monoksit
  • Ani ısı artışları
  • Hırsızlık

 Eminönü Güvenlik Alarm sistemleri yangından, gaz kaçağından, su baskınlarından korumak gibi önceden uyarı veren seri sistemlerden birkaçıdır, alarm sistemi fonksiyonlarına arttırabiliriz.Alarm sistemi kesinlikle kablosuz olması lazımdır, eskiden kablosuz alarm sistemleri oldukça pahalıydı ve küçük işletmeler ya da evlere kablosuz alarm sistemi takmak çok maliyetliydi, piyasada var olan kablosuz ve ucuz markalar ise güvenlik firmaları tarafından onaylanmıyor, Eminönü güvenlik sistemi kullanılmıyordu, fakat birkaç senedir Data alarmın satışını yaptığı Data alarm sistemi hem kablosuzdur hem de %100 güvenli, en iyi alarm sistemidir. Yüzlerce kurulum yapılan yerlerden hiçbir şikayet ve sorun almamış olup 30 yıldan fazla süredir piyasada olan alarm sistemleri daha çok sorun vermektedirler. Data alarm sistemini siz kendinizde kablosuz olmasından dolayı 10 dakikada kurup kumandalarıyla ya da tuş panelinden istediğiniz gibi kurulum yapabilirsiniz.

 Eminönü Güvenlik Sistemleri Ev İçinde Kurma Modu
 Eminönü güvenlik sistemleri ev içinde kurma modu 2 şekilde kurulur, ev içinde kurulum ve ev dışında kurulum modudur. Ev içinde kurulum modunda gözler devreden çıkar ve gözler hareket algılamaz, sadece manyetik kontak devreye girer. Manyetik kontaklar kapılara, pencerelere, hırsızın girebileceği muhtemel yerlere takılır, siz evin içinde ev modunda kurduğunuzda pencereden ya da kapıdan hırsız girmeye çalışırsa alarm sistemi devreye girer ve hem sesle hem de cep telefonlarını otomatik arayarak uyarı verir.

6

Ev Alarm Kamera Sistemi

 Eminönü Güvenlik Sistemleri Ev Dışında Kurma Modu
Bu modda hem manyetik kontaklar devreye girer, hem de gözler devreye girer. Gözler hareket algıladığında hem sesle uyarır hem de cep telefonlarınızı otomatik olarak arar. Ev dışında kurduğunuzda alarm sistemi evde evcil hay Eminönü kedi ve köpek algılamaz. Alarm sistemi Eminönü algılamayan yeni nesil pır dedektörlerden oluşmaktadır.

 Eminönü Ev Güvenlik İşyeri Kamera Alarm Sistemleri Kurdurmak Yasalmıdır?

Ev ya da işyeri güvenlik sistemleri paketleri satarken bu tarz sorular doğal olarak ortaya çıkmaktadır. Siz ön kapınızı, garajınızı ya da evde yoğun olduğunuz yerleri gözetlemek isteyebilirsiniz. Bunlarda normaldir, kasiyerin olduğu yeri daha yakından izlemek için güvenlik kameraları ya da giyim ürünleri satılan bir mağazada kameralar ve alarm sistemi yerleştirebilirsiniz. Ama giyim mağazası sahibi soyunma odalarına ya da giysilerin, rafların altından mal çalan müşterilerinle sorunları varsa ve buralara kamera yerleştirirseniz o zaman yasal bir süreç başlayabilir. Böyle hırsızlık durumlarında çalışanların daha dikkatli olması gerekmektedir. Ev ve işyeri kamera sistemleri konusunda biraz araştırma yaptık, dilerseniz onları inceleyelim.

Eminönü Konut Ev Güvenlik Kameraları Yasalmıdır?
slider-img1

Mobile Uygulamaları

Evde bir aile yaşıyor ve onların izni olmaksızın hiçbir uyarı levhası olmayan, gizlenmiş, açıkta olmayan kameralar monte etmek, makul alanlar dahi olsa kesinlikle yasaktır. Birisini izinsiz izlemek kesinlikle yasaktır, bizim paketlerimizde de ev güvenlik alarm sistemleri ve gizli olarak kamera sistemleri satışımız vardır. Kamera sistemleri gizli olması şu sebeptendir, bebeklerini izlemek, bakıcıları izlemek, hastalarına bakan bakıcısını izlemek için aileler gizli kameralar tercih etmektedir. Bunlar tamamen gizli ve habersiz sistemler değildir, psikolojik baskı uygulamamak için gizli kayıt yapan sistemlerdir.

 

Evde çocuk varsa onların da hayatlarını, büyümelerini arşivlemek isteyen aileler yine açık açık kameralar gözüksün istemezler, gelen misafirler rahatsız olur diye yine kameralarını açık açık görünür yapmazlar ama evde kamera sistemi olduğunu belirtirler. Birisinden izinsiz ses ve görüntü kaydı yapmak kesinlikle yasaktır ve doğru değildir. Burada özet olarak şuna dikkat etmeliyiz, apartman kapısı önüne kamera konulacak ses ve görüntü kaydı alınacaksa apartman  Eminönü güvenlik sistemleri sakinlerinden izin alınması gerekmektedir. Dış kapıya konulan görüntülü diafon sistemleri böyle değildir, onlar anlık görüntü sağlar ve kapı gözü görevi görür, birçoğunda kayıt özelliği yoktur.

 Eminönü İşyeri Kamera Sistemleri Güvenlik Kameraları Yasalmıdır?

Büyük işletmeler daha katı olmasına rağmen küçük ve orta ölçekli işletmeler için belli olan kurallar ev kamera sistemleriyle aynıdır. Bir çalışanın sahip olduğu çalışma alanına izinsiz gizli kamera ya da ses kaydı yerleştirmek etik olarak doğru değildir. Banyo, soyunma odası, otel odaları, asansör girişlerine kamera yerleştirmek doğru değildir. Çalışanları izlemek ve iş takibi yapmak her işletme için artık ihtiyaç ve gerekliliktir, bunu yapmaya çoğu işletme neredeyse mecburdur. 50 den fazla şubesi olan yüzlerce patron vardır, çalışanlarını aynı anda cep telefonunun bir penceresinden izleyerek iş takibi yapmalıdır, her gün her birini tek tek gezip iş takibi yapamaz.

Tekstil atölyelerinde de durum aynıdır, yüzlerce çalışan vardır, patron Dünya’nın neresinde olursa olsun cep telefonundan işlerinin ne kadar doğru gittiğini görmek ister,  Eminönü alarm sistemleri işyerlerinde sorumluluk da azaltılmış olur, vebal altında kalmaktansa bu durumdan hızlıca kurtulmuş olur, bunu da kısaca açıklayalım.


Tekstil Alarm ve Kamera

Farz edelim bir işçi kendi ihmalkarlığından ya da maceraperestliğinden kendi kendini tinerle oynarken yaktı, görüntü kayıtlarından bunu göstererek vebal altından kalmaktan kurtulur, ki biz bu tarz örneklerle çok karşılaştık. Çalışan insanlardan bazıları vardır, kamera sistemlerinden rahatsız olur, bazıları da vardır sevinirler,  Eminönü kamera sistemleri baktığımızda kimler rahatsız olur, çalışmayanlar, kimler sevinirler, çalıştığını herkesin görmesini isteyenler, özellikle toplu çalışılan yerlerde çalışanların kameralardan rahatsız olmaları normal bir durum değildir.

 Eminönü (merkez) mahalleleri ve
Beldeler


Abdiçelebi Semti-Alarm-Kamera Fener Semti-Alarm-Kamera Kececi Karabaş-Alarm-Kamera Ördek Kasap Semti-Alarm-Kamera Abdisubaşı Semti-Alarm-Kamera Fevzipaşa Semti-Alarm-Kamera Kecihatun Semti-Alarm-Kamera Rustempaşa Semti-Alarm-Kamera Akdeniz Semti-Alarm-Kamera Fındıkzade Semti-Alarm-Kamera Kemalpaşa Semti-Alarm-Kamera Samatya Semti Alarm-Kamera Aksaray Semti-Alarm-Kamera Gurabahuseyinaga-Alarm-Kamera Kırkçeşme Semti-Alarm-Kamera Sancaktarhayrettin-Alarm-Kamera Alemdar Semti-Alarm-Kamera Hacıevhadettin Semti-Alarm-Kamera Kirmasti Semti-Alarm-Kamera Saracishak Semti-Alarm-Kamera Alifakif Semti-Alarm-Kamera Hacıhamza Semti-Alarm-Kamera Kocadede Semti-Alarm-Kamera Sarıdemir Semti-Alarm-Kamera Arabacıbayazit Semti-Alarm-Kamera Hacıkadın Semti-Alarm-Kamera Kocamustafapasa-Alarm-Kamera Şehremini Semti-Alarm-Kamera Arpaemini Semti-Alarm-Kamera Hamamı Muhittin-Alarm-Kamera Küçükayasofya Semti-Alarm-Kamera Şehzuvarbey Semti-Alarm-Kamera Atik Mustafa Paşa-Alarm-Kamera Haraccı Karamehmet-Alarm-Kamera Küçükmustafa Paşa-Alarm-Kamera Şeyh Resmi Semti-Alarm-Kamera Avcıbey Semti-Alarm-Kamera Hasanhalife Semti-Alarm-Kamera Kumkapı Semti-Alarm-Kamera Şeyitömer Semti-Alarm-Kamera Babahasanalemi Semti-Alarm-Kamera Haseki Semti-Alarm-Kamera Kürtçübaşı Semti-Alarm-Kamera Sinanağa Semti-Alarm-Kamera Balabanaga Semti-Alarm-Kamera Hatice Sultan Semti-Alarm-Kamera Laleli Semti-Alarm-Kamera Sirkeci Semti-Alarm-Kamera Balatkarabaş Semti-Alarm-Kamera Hatip Musluhittin-Alarm-Kamera Mahmutpaşa Semti-Alarm-Kamera Sofular Semti-Alarm-Kamera Beyazit Semti-Alarm-Kamera Haydar Semti-Alarm-Kamera Melekhatun Semti-Alarm-Kamera Sülemaniye Semti-Alarm-Kamera Beyazitağa Semti-Alarm-Kamera Hızır Çavuş Semti-Alarm-Kamera Mercan Semti-Alarm-Kamera Sultanahmet Semti-Alarm-Kamera Beyceğiz Semti-Alarm-Kamera Hobyar Semti-Alarm-Kamera Mesihpaşa Semti-Alarm-Kamera Sururi Semti-Alarm-Kamera Binbirdirek Semti-Alarm-Kamera Hocagiyasettin Semti-Alarm-Kamera MevlanaKapı Semti-Alarm-Kamera Tahtakale Semti-Alarm-Kamera Çakirağa Semti-Alarm-Kamera Hocapaşa Semti-Alarm-Kamera Mimar Kemalettin-Alarm-Kamera Tahtale Semti-Alarm-Kamera Cambaziye Semti-Alarm-Kamera Hocauveyz Semti-Alarm-Kamera Mimar Sinan Semti-Alarm-Kamera Tahtaminare Semti-Alarm-Kamera Cankurtaran Semti-Alarm-Kamera Husambey Semti-Alarm-Kamera Mimarhayrettin Semti Tayahatun Semti-Alarm-Kamera Çapa Semti-Alarm-Kamera İbrahimçavuş Semti-Alarm-Kamera Molla Aşkı Semti-Alarm-Kamera Tevfii Cafer Semti-Alarm-Kamera Çemberlitaş Semti-Alarm-Kamera İmrahor Semti-Alarm-Kamera Molla Şeref Semti-Alarm-Kamera Topkapı Semti-Alarm-Kamera Cevizlibağ Semti-Alarm-Kamera İnebey Semti-Alarm-Kamera Mollafenari Semti-Alarm-Kamera Unkapanı Semti-Alarm-Kamera Davutpaşa Semti-Alarm-Kamera İskenderpaşa Semti-Alarm-Kamera Mollahusrev Semti-Alarm-Kamera Uzunyusuf Semti-Alarm-Kamera Demirtaş Semti-Alarm-Kamera Kalenderhane Semti-Alarm-Kamera Muftuali Semti-Alarm-Kamera Vefa Semti-Alarm-Kamera Denizabdal Semti-Alarm-Kamera Karagümrük Semti-Alarm-Kamera Muhsine Hatun Semti-Alarm-Kamera Veledikarabaş Semti-Alarm-Kamera Dervişali Semti-Alarm-Kamera Kariye Semti-Alarm-Kamera Muhtesipiskender-Alarm-Kamera Yalı Semti-Alarm-Kamera Kasap Demirhun-Alarm-Kamera Murat Paşa Semti-Alarm-Kamera Yavuzsinan Semti-Alarm-Kamera Eminönü-Alarm-Kamera Kasapilyas Semti-Alarm-Kamera Neslişah Semti-Alarm-Kamera Yedikule Semti-Alarm-Kamera Eminsinan Semti-Alarm-Kamera Kasım Gonani Semti-Alarm-Kamera Nevbahar Semti-Alarm-Kamera Ereğli Semti-Alarm-Kamera Katip Kasım Semti-Alarm-Kamera Nisanca Semti-Alarm-Kamera Fatmasultan Semti-Alarm-Kamera Katip Musluhittin-Alarm-Kamera Nuriosmaniye Semti-Alarm-Kamera

Bir cevap yazın