Türkiye’nin gözde alarm sistemleri firması olarak yılların bilgi birikimi ile ev ve işyeri alarm sistemleri satış hizmeti sunuyoruz. Profesyonel kadromuz ile garanti kapsamında alarm sistemleri kurulum ve teknik servis hizmeti sunuyoruz. Profesyonel alarm sistemi firması olarak Desi alarm fiyatları en uygun şekilde sunuyoruz. Kaliteli alarm sistemleri firması olarak İstanbul’da bulunan birçok alarm sistemleri firmasından farklı olarak kaliteli hizmet anlayışına sahibiz. Güler yüzlü personelimiz ile saygın bir konumda bulunuyoruz. Sektörümüzde uzun dönemlerden itibaren hizmet sunuyoruz ve firmalar tarafından da tercih ediliyoruz.

 

desi-midline-gif

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

İstanbul’un tüm bölgelerinden tercih edilen alarm sistemleri firmamızı birçok özellikler sebebiyle tercih edebilirsiniz. Garanti kapsamında Desi alarm fiyatları sunuyoruz. İstanbul alarm sistemleri firmalarından farklı olarak 7/24 hizmet sunuyoruz. Firmamız sitesinden referans kataloglarına ulaşabilir ve online destek servisimizden tüm sorularınızı sorabilirsiniz. İstanbul’un en köklü alarm sistemleri şirketi olarak İstanbul’un tüm bölgelerine ücretsiz olarak servis hizmeti sunuyoruz. Firmamız, pek çok İstanbul alarm sistemleri şirketlerinden farklı olarak kurumsal olarak hizmet sunuyoruz.

Geniş Hizmet Kataloğu Sunuyoruz

Profesyonel alarm sistemleri firması olarak kurumsal sitemizden Desi alarm fiyatları inceleyebilirsiniz. Ayrıca diğer güvenlik sistemleri hizmetlerimiz hakkında da detaylı bilgi alabilir ve online talep edebilirsiniz. Kaliteli güvenlik sistemleri firması olarak İstanbul’un birçok bölgelerinden tercih ediliyoruz. Ev ve işyeri kamera sistemleri, alarm sistemleri, Desi alarm sistemi, yangın alarm sistemleri, görüntülü kapı sistemleri, santral sistemleri, kamera sistemleri, web tasarım gibi geniş hizmetler sunuyoruz. Geniş hizmet kataloğumuz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz alarm sistemleri hizmeti hemen alabilirsiniz.

En İyi Fiyat Garantisi Sunuyoruz

İnternetin tercih edilen alarm sistemleri firması olarak en iyi fiyat garantisi sunuyoruz. Alarm sistemleri firmamızdan herhangi bir ek bedel ödemeden ve ekonomik bütçenizi zorlamadan alarm sistemleri hizmeti alabilirsiniz. Hizmet sonunda ödemenizi ise nakit veya kredi kartınızdan kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’un en köklü alarm sistemleri firması olarak tüm hizmetlerimizde kesintisiz online destek hizmeti sunuyoruz. Çalışkan personelimiz ile ev ve işyerine kusursuz bir şekilde hizmet sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyetine Önem Veriyoruz

Alarm sistemleri firması olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Firmamız Desi alarm fiyatları ve diğer alarm fiyatları indirimli olarak sunduğundan geniş müşteri yelpazesine sahibiz. Sektörümüzün en iyi alarm sistemleri şirketi olarak Whatsappdestek servisinden de kesintisiz hizmet sunuyoruz. İstanbul genelinden ev ve işyeri alarm sistemleri hizmeti almak istediğinizde, telefon hatlarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Yüksek maliyetli İstanbul alarm sistemleri şirketinden uzak kalmak istediğinizde alarm sistemleri firmamız ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Kurumsal web sitemizi ziyaret ettiğinizde tüm alarm sistemleri hizmetlerimiz ile buluşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri servisimizden Desi alarm fiyatları hakkında ön bilgi talep edebilirsiniz. İstanbul alarm sistemleri şirketleri aksine hizmetlerimizden memnun kalınmaması halinde ücret iadesi gerçekleştiriyoruz. Eşsiz alarm sistemleri hizmetleri sunmamız sayesinde sosyal medya üzerinden de takip ediliyoruz. Bizimle aynı zamanda web site üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Alarm sistemleri firmamızı yakın çevrenizde yer alan firmalara da tavsiye edebilirsiniz.

105 desibel ses çıkışı.

Panik alarm tuşu bir hastalık veya kapı zorlanma anında alarm devrede olmasa bile; devreye girip 1 tuşla Alarm çalmaya başlar.

Tuş takımlı modellerde size 10 sn. 15 sn. verilen zaman ayarı hırsız da verilmiş olur; Bu modelimizi kumandayla kullandığınız için alarmı kumandayla devreye sokup çıkarırsınız bu şekilde hırsıza zaman verilmemiş olur; Buda kullanıcıya avantaj sağlar.

İhtiyacınıza göre ilerleyen zamanlarda alarmınıza ek kontak, pır, kumada, darbe sensörü, ilave edilebilir.

 

desi-fiyat2

EV ALARM SİSTEMLERİ

Ev alarm sistemleri evinizi, eşyalarınızı ve en başta sevdiklerinizi korumak için geliştirilmiş, ileri teknoloji ürünü cihazlardır. Hayatımızda birçok tehdit ile karşılaşıyoruz, yaşam alanımız olan evlerimizde güvende huzurda olmak en önemli ihtiyaç ve gerekliliktir. Evinizi güvenli bir hale getirmek için ev alarm sistemine kesinlikle ihtiyaç vardır. Hırsız alarm sistemlerinin farklı seçenekleri vardır, bunları ihtiyacımıza göre seçebiliriz. Kablosuz alarm sistemleri, bahçe koruma sistemleri gibi değişik ürünler bulunmaktadır. Bunlar hakkında bilgi almak için diğer internet sitelerimizde ziyaret edebilirsiniz.

 

desi-fiyat3
Desi’nin yeni ürünü olan kısaca Dak Stelly Kapı Alarmın yeni versiyonu diyebiliriz fiyat olarakta stelly eş değerde olarak satış yapılacak kapıcılar ve anahtarcılar bu üründen çok şey beklemektedirler. Ürünün kurulumu çok basit herkes kendi alarmını kurabilecek çilingirciye kapıcıya gerek duymadan takılabilir ama anahtarcıya kapıcıya taktırmak hem zaman hem kalite bakımından daha sağlıklıdır. İşi ustasına ehline bırakmak lazım her zaman aslında dak külfiyetsiz kapı alarmıdır. Bu ürün üretime girmiş satış olarak yeni yeni başlamıştır.

 

Kapı alarmının en güzel yani kapıya hiçbir zarar vermeden monte edilebilmesi kırma dökme veya hiçbir yerin zarar görmemesidir. Desi’nin mühendisleri tarafından çıkarılan DAK Desi Kapı Alarmı testleri tamamlanmıştır. Kayseri Ankara İstanbul Antalya Bursa gibi şehirlerde satışa başlamıştır.

Desi DAK Kapı Kilidi Neler Yapabilir;

 • Kapı kilidiniz alarm sistemi ile entegreli çalışacaktır.
 • Alarm kurarken kapınızı da kitleyeceksiniz
 • Kapınıza darbe olması durumunda alarm sistem devreye girecek alarm bağırmaya başlayacak
 • Daha kapınız açılmadan hırsız kaçmak zorunda kalacak
 • Kapınıza her hangi bir zarar vermeden kilit gövdesini değiştirir gibi alarm sistemini montaj edebilirsiniz

KULLANMA KILAVUZU

 1. ALARMIN DEVREYE ALINMASI

Kapı kapalıyken anahtar yada tutamakla kilidi 3 tur kilitleyin.

Uzun uyarı tonuyla birlikte alarm devreye girecektir.

Eğer kapı kapalı değilse ya da kapı karşılığı doğru şekilde monte edilmediyse (kapı karşılığında bulunan mıknatıs yerinde değilse) kilit 3 tur kilitlendiğinde cihaz tek, çift ve üçlü uyarı tonu vermeye başlayacak ve 30 saniye sonra uzun uyarı tonuyla devreye girecektir.

 1. ALARMIN DEVRE DIŞI BIRAKILMASI

Alarm devredeyken anahtar ya da tutamakla kilidi tur açın.

4 kısa uyarı tonu ile birlikte alarm devre dışı kalacaktır.

 • DARBE HASSASİYET AYARI

Kapı kanadı açıkken (kilit karşılığı, kilidin karşısında değilken) kilidi 3 tur kilitleyin.

Cihaz  bir saniye ayarla “tek”,”çift” ve “üçlü” uyarı sesi vermeye başlayacaktır.

UYARI SESİ DARBE HASSASLIK
TEK Darbelere karşı aşırı hassas.
ÇİFT Darbelere karşı orta seviye hassasiyet.
ÜÇLÜ Darbelere karşı düşük seviye hassasiyet.

Cihazın darbe hassaslığının hangi seviyede olmasını istiyorsanız, ilgili uyarı sesinden sonra kilidi 1 tur açınız melodik uyarı sesiyle birlikte ilgili ayar kaydedilmiş olacaktır.

 1. UYARI SESİ SEVİYESİ AYARI

Darbe hassasiyet ayarından sonra,5 saniye içinde kilit tekrar kilitlenirse, bir saniye arayla “düşük” ve “yüksek” uyarı sesi duyulmaya başlanacaktır. İstediğiniz ses seviyesinden sonra kilidi 1 tur açınız. Melodik uyarı sesiyle birlikte ilgili ayar kaydedilmiş olacaktır.

Cihazın uyarı sesleri, alarm devreye girerken yada devre dışı kalırken çıkan seslerdir. Bu seslerin düşük/yüksek ayarlanması, cihazın alarm esnasında çıkardığı sesin şiddetini değiştirmez.

 1. BAKIM

Cihazın alam sesi seviyesinin 6 ayda 1 defa kontrol edilmesi ve zayıflamış ise pillerin değiştirilmesi tavsiye edilir. Cihazın pillerinin en geç 2 yılda 1 defa değiştirilmesi önerilir.

Cihaz 2 adet AA tip 1i5 V Alkalin yada lityum pille çalışır. Pil değiştirmek için, kapı açıkken, üzerinde pil sembolü olan pil kartuşun sökün ve çıkartın. Pilleri değiştirdikten sonra kartuşu yerine yerleştirin ve vidalayın. Sadece yeni ve kaliteli pil kullanın. Eski pillerle yeni pilleri bir arada kullanmayın.

Cihazın montaj şeklini burada bulabilirsiniz.

 

Dummy Sahte Siren

Caydırıcı Alarm Sireni
hırsızlar tarafından , alarm sistemleri olan ev ve işyerleri olmayanlara göre çok daha az hedef seçilmektedir.
Alarm sistemlerinin caydırıcılığı sayesinde hırsızlar daha dışarıda iken cephede , kapı önlerinde yeralan sirenleri gördükleri anda alarm sisteminin varlığını hissederek başka bir hedefe yönelmektedirler.
Caydırıcı hırsız alarm sireni gerçeğinden farksız caydırıcı dış görünüşüyle insanlara evinizde ve işyerinizde tam donanımlı bir alarm sisteminizin olduğu izlenimini verir.
Karanlıkta yanıp sönen kırmızı led lambasıyla dikkat çeker , caydırıcılık sağlar.
kırmızı Led lambalar fotosel sayesinde gündüz az yanar bu sayede pil ömrünü uzun tutar.
Gerçek alarm sistemi izlenimi verir.
girişi ile 220 ile kullanılabilir.
Dış ortam ve iç ortam kullanıma uygun
Toz ve sıvı koruma sınıfı IP44

DESİ Caydırıcı Sahte Hırsız Alarm Sireni.

220 Volt ile çalışır.

Dış Ortama Dayanıklıdır.

Gerçeği ile aynı kasa olup yürüyen ışık modeli devresi ile üretilmiştir.

Elektriğe bağlandığında gerçeği ile ayırt edilemez.

sahte  siren kullanımı, avantajları ve desi dummy siren kullanmanın dezavantajlarından bahsedicez. Bazılarımız ev yada iş yerlerine alarm sistemleri kurdurmak yerine sahte siren takarak alarm sistemi varmış gibi bir görünüm sağlamaktadır yada mevcut alarm sistemine 2 ci sireni sadece görüntü olsun diye ilave edebilmektedir.
Harici sirenlerin caydırıcı özelliği bulunmaktadır. İnsanlar bir evin dışında siren gördüklerinde o konutta alarm sistemi kurulu olduğunu anlarlar. Alarm sistemi kurdurmak istemeyen fakat hırsızları engellemek isteyen bir çok kişinin tercihi dummy ( sahte )alarm  sirenlerdir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta siren sahte de olsa mutlaka üzerinde yanıp sönen ışıkların bulunması gerektiğidir. Takılı olan sirende kırmızı ışıklar yanmıyorsa akla gelen ilk şey alarm sistemim çalışmadığıdır. Piyasada satılan bir çok sahte siren de kırmızı ışık yanmaz bu da çok büyük bir dezavantajdır. Hırsızlar o sirenin çalışmadığını hatta sadece göstermelik takıldığını rahatça anlamaktadırlar. Eğer evimize yada iş yerimize caydırıcı amaçlı siren takacak isek mutlaka siren üzerindeki ışıkların çalışır olması gerekir.
Bizim tavsiyem sahte siren yerine gerçek gibi sahte ışıklı siren kullanılmasıdır. Alarm sistemi dummy siren fiyatları 99 tl den başlamaktadır ve özelliklerine göre değişmektedir.

 

Türkiye’de, %100 yerli sermaye ile Türk mühendisleri tarafından tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiş DESi Smartline, ülkemizde üretilen ilk akıllı alarm ünvanına sahiptir.

DESi Smartline IOT serisi ile dilediğiniz yerden akıllı telefonunuz ile alarm sisteminizi kurabilir/devre dışı bırakabilir, ayarlarına erişebilir, raporlamaları kontrol edebilirsiniz. Alarm sisteminin, internet bağlantısını dilerseniz sabit hat üzerinden, dilerseniz GSM şebekesi üzerinden sağlayabilirsiniz. Olası sabit hat kesintilerine karşı cihazınız ile GSM şebekesi üzerinden bağlantı kurabilir ve tüm fonksiyonları kullanabilirsiniz. DESi Smartline, tüm bu bağlantı seçeneklerinin yanı sıra yakın mesafelerde kullanılmak üzere Bluetooth bağlantı seçeneğini de barındırmaktadır.

DESi Smartline IOT alarm sistemini modeminize bağlayıp, akıllı telefonunuza DESi uygulamasını indirip, alarm sisteminizi kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde uygulama menüleri oldukça sade ve kullanışlı tasarlanmıştır. Cihazınıza ait tüm olayları tek tuşla raporlayabilir. Ana ekranda bulunan butonlar ile alarmınızı devreye saniyeler içerisinde alabilirsiniz. Ayrıca alarm sistemini devreye aldığınızda veya devre dışı bıraktığınızda tanımlı tüm kullanıcılara anlık bildirim gönderilmektedir.

DESi Smartline ile eviniz/işyerinizden her an haberdar olabilir ve ücret ödeyerek haber alma merkezlerine üye olmak zorunda kalmazsınız.

Desi Smartline IOT Genel Özellikler

 • İnternet bağlantısı ile uzaktan erişim ve DESi uygulaması üzerinden tüm ayarları düzenleme, devreye alma, devreden çıkarma vb.
 • Kullanıcılara anlık bildirim gönderimi (alarm çaldığında, alarm devreye alınınca, devreden çıkarılınca vb.)
 • Simkart girişi, Ethernet girişi, Bluetooth bağlantı seçenekleri
 • Metal panel kutusu
 • 8 adet kablolu ve 32 adet kablosuz alan (zone)
 • 10 adet uzaktan kumanda öğrenebilme
 • 10 farklı kullanıcı tanımlama
 • Son 128 olayı raporlama (alarmı devreye alma/çıkarma bilgiler vb.)
 • Elektrik kesilmelerine karşı dahili akü
 • Sabotaj koruması (Merkez ünite kapağının açılmasına karşı)
 • Dış alan sireni bağlanabilme
 • 24 saat aktif alan özelliği
 • Programlanabilir röle çıkışı
 • Kablolu duman sensörü için özel besleme çıkışı
 • Kumanda ile panik alarmı verebilme
 • Özel kurulum seçenekleri (alan iptali, otomatik devreye girme vb)

DESi Smartline Kutu İçeriği

 • 1 x Desi Smartline Alarm Paneli
 • 1 x Anten
 • 1 x Kablolu Hareket (PIR) Dedektörü
 • 1 x Kablolu Manyetik Kontak
 • 1 x Metal Uzaktan Kumanda
 • Garanti Belgesi, Kullanma Kılavuzu, Koruma Etiketi

Bir cevap yazın