Yangın, güvenliği tehdit eden ve büyük sorunlara yol açan felaketlerin başında gelir. Bu felaketlere engel olmak için önlem alınması kalite kapsamında olduğunda şart ve kaçınılmazdır. Ülkemizde her alanda güvenlik tedbiri alınması gereklidir. Ancak yangın konusu her mekanı tehdit eden önemli konulardandır. Yalnızca yapılarda değil, araç, kurumlar ve birçok alan için yangın tedbiri almak şarttır. Firmamız yıllardır güvenlik sağlamada üstün tecrübesi bulunan bir skalada hizmet vermektedir. Aldığımız önlemlerde önceliğimiz müşterilerimize nitelikli ve sorunsuz hizmetler sunmaktır. Yangın önlemlerimiz de bmt yangın çözümleri önemli bir yer tutmaktadır. Her ortama özel hazırlamış olduğumuz cihazlarımızla yangın tehlikesini ortaya çıkmadan yok etmekteyiz.

otobus-tipi

Yangın Önleme Hizmetlerimiz

Çoğu konuda yapılan hatalardan birini olaydan sonra yapılan işlemler oluşturur. Olayın olmasına engel olmak yerine olay olduktan sonra neler yapılabilir düşüncesi hakim olur. Firmamız yıllardır güvenlik tedbirleri konusunda araştırma yapmakta ve can yakıcı bir olayı gerçekleşmeden ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Ülkemizde yangın, yıllardır birçok can ve mal kaybına sebep olmuştur. Bu durumu önleyici üstünkörü tedbirler alınmış ancak hiçbirinin bu kayıpları engellemeye faydası olmamıştır. Firmamız geliştirdiği özel seçeneklerde detektör ve dijital cihazları kullanmaktadır. Yangın ihtimalini önceden belirleyen bu teknoloji ile büyük kayıplar yaşanması da engellenmiştir.

yangin-panelleri

Yangın Riski Var Mı?

Yangın hayatı, mal varlığını tehdit eden ve ülkemizde en çok yaşanan hadisedir. Firmamız güvenlik tedbiri açısından sistem kurmadan önce sistemin kurulacağı alandaki risk tehdidini hesaplar. Bu riske yönelik uygulayacağı yangın güvenlik önlemlerinde yapının ihtiyaç duyduğu sistemi tercih eder. Yapıda risk faktörü yüksek olduğunda akıllı algılama sistemini devreye sokarak, yangın önlemini en kaliteli şekilde alır. Her türlü yapıda yangın için risk faktörü olduğu kesindir ancak gereksiz yere yüksek ücret ödeme konusu firmamızın prensibine uygun değildir.

 

tekrarlaryici-paneller

Yangın Önlemede Üstün Performans

Yapı, araç, kurum ve tüm alanlar için yangın önleme ve alarm sistemleri hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Yangın riski taşıyan tüm mekanlara uygun çözüm önerileri sunmakta olan firmamızdan en özel hizmetleri, en ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz.

Bir cevap yazın