8 kameralı profesyonel güvenlik sistemleri yelpazemiz size; ofis, perakende mağaza veya büyük ikamet yerlerini izlemek için gereken her şeyi ile sunulmaktadır. Tüm video gözetim sistemleri, bireysel güvenlik gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilebilir. Dünyanın her yerinde web üzerinden ya da mobil cihazınızla iş yerinizi veya evinizi izleyebilirsiniz.  CCTV güvenlik sistemleri kolay kullanım için tasarlanmıştır. 8 kameralı sistemlerimiz 2 yıl garantilidir.

8 kameralı sistemlerin tercih edildiği yerler 4 kameralı sistemlere göre daha geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Büyük tekstil atölyeleri ya da hangarlar gibi alanlarda rahatlıkla kullanılmasının yanında bina ya da geniş ev ve villalarda da kullanılmaktadır. 8 kameralı sistemleri bilinen güvenlik sistemlerinden farklı olmamakla beraber 8 kanallı kayıt cihazına bağlanması ürünü 8 kameralı güvenlik sistemi olarak tanımlanmasına sebep olmaktadır. 8 kanallı kamera kayıt cihazına 4 kamera ya da 5 kamera da takılabilir.

Kamera sistemleri hayatınız boyunca ihtiyaç duyacağınız sistemler değildir, belirli zamanlarda sistemin görüntüsüne geriye dönük ihtiyaç duyacaksınız. Böyle zamanlarda olabilecek en kötü şey sistemin kayıt yapmamış olmasıdır. Bu yüzden fiyat aralıklarına dikkat etmeden ve piyasadaki diğer ürünleri araştırmadan biz sizlere sistemler içerisinde kalitesi en yüksek ve sorunsuz ürünlerden paketler hazırladık. Bu paketler sizlerin her an ihtiyaç duyacağınız düşünülerek oluşturulmuş paketlerdir.

8-18-2