4 kameralı sistemler video gözetim sistemlerinin en çok tercih edilenlerindendir. Ev, ofis ya da mağaza izlemek için gereken bütün bileşenleri içerir. 4 kameralı İç ve dış mekan video güvenlik sistemleri benzersiz güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilebilir.

4 kameralı video güvenlik sistemi dünyanın herhangi bir yerinden ücretsiz izleme yazılımı ile web ya da akıllı telefon uygulaması kullanarak işyerinizi ya da evinizi kolay izlemenizi sağlar. 4 kameralı video güvenlik sistemleri kolay kullanım talimatları, 2 yıl garanti ve  Türkiye merkezli teknik desteği ile birlikte sunulmaktadır.

Kamera sistemlerinin vazgeçilmezi olan 4 kanallı kamera kayıt cihazına 4 kamera takmak sistemi yararlı kullanmak bakımından en çok tercih edilmesi gereken ve tercih edilen sistemlerdendir. Kamera sistemlerinde önemli olan kurulum aşamasında kör nokta bırakmamaktır. Kör alan bırakılan yerler kamera sistemlerinde geriye dönük kayıtlar lazım olduğunda en çok sorun çıkaran taraf olmaktadır.

Kurulum aşamasına ciddi önem verilmesi gerekmekte ve gerekirse kurulumdan sonra kamera dizilimlerinde bir hata var ise sistem tekrardan sökülüp takılması gerekmektedir. Kamera sistemleri sadece güvenlik amaçlı değil, işverenlerin personellerini kontrol etmesi, gerekirse bakıcılarını kontrol etmek isteyen ebeveynlerin tercih ettiği sistemlerdir. Kamerada 7/24 izleme yapmasanız dahi kameralı ortamda bulunan insanlar sürekli izleniyormuş hissine kapılarak ona göre bir yaşam tarzı sürmektedirler.

4-14-2