16 Kameralı sistemler genellikle ; 4-5 katlı mağazalar ya da bazı okul bölümleri, dershaneler ya da büyük site alanları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Bu tarz sistemlerde en çok tercih edilmesi gereken özellikler; yüksek çözünürlük, uzun kayıt süresi ve uzaktan izleme sırasında donma/kasma yapmasıdır. 16 kameralı sistemlerde kullanılan kayıt cihazları bu özelliklere göre tasarlanmıştır.

Bir monitör üzerinden 16 kamerayı aynı anda sorunsuzca izleyebilirsiniz. Bu sistemlerde oluşabilecek en ufak arıza durumunda ekiplerimiz 7/24 teknik destek verebilecek ve sorununuzu hemen çözebilecek donanıma sahiplerdir. Kamera sistemleri hata çıkarmaması gereken ve ihtiyacınız olduğunda görüntülere en kolay şekilde ulaşabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Kamera sistemleri sadece görüntü izlemek için değil olabilecek saldırılara karşı da caydırıcılık görevi görmekte ve işlenen suçları ya da kazaları anında aydınlatmak için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerin çevrenizde olması sizi sorunlardan uzak tutmakta ve bazı sorumluluklardan kurtarmaktadır.  16 kameralı sistemler ihtiyaçlarınıza uygun olarak hazırlanmış profesyonel sistemlerdir.

16-2 16-1